Jasper Sołtysiewicz – pochodzenie, które ukształtowało talent

Michał Wójtowicz

Jasper Sołtysiewicz – pochodzenie tego młodego aktora cię zaskoczy! To niezwykła historia gwiazdy, której jeszcze nie znasz!

jasper sołtysiewicz pochodzenie

Jasper Sołtysiewicz – pochodzenie młodej gwiazdy show-biznesu

Jasper Sołtysiewicz – pochodzenie tej młodej, ale już rozpoznawalnej twarzy polskiego show-biznesu, nie jest tajemnicą! Celebryta urodził się w Warszawie, stolicy naszego kraju, 23 września 1997 roku. Nie ma jeszcze nawet ćwierćwiecza, a już zdążył zrobić solidne wrażenie na polskiej scenie filmowej i telewizyjnej!

Rola aktorstwa w życiu Jaspera Sołtysiewicza

Dla Jaspera Sołtysiewicza pochodzenie było najważniejszą przepustką do realizacji marzeń o aktorstwie. Pomimo początkowych trudności związanych z wejściem w świat filmu szybko zyskał reputację dzięki reklamom emitowanym nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Z biegiem czasu zdobył uznanie za role w popularnych serialach telewizyjnych takich jak „Przyjaciółki”, „Korona królów”, „Znaki” i „Miłość na zakręcie”. Największy rozgłos przyniósł mu jednak serial „Barwy szczęścia”.

Jasper Sołtysiewicz – aktywność w social mediach

Na Instagramie, gdzie obecnie ma ponad 29 tysięcy obserwujących, Jasper regularnie udostępnia fragmenty swojego życia, zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Fot. zrzut ekranu z filmu „PYTANIE NA ŚNIADANIE – ZAPROSILI NAS | #19 | PROJEKT 20 | Jasper & Moris” via YouTube.com – Jasper & MorisZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: