Georgy Kavkaz – pochodzenie. Czy znasz korzenie kulinarnego króla?

Kaja Nowacka

Georgy Kavkaz – pochodzenie. Odkąd ten twórca treści kulinarnych na YouTube zdobył popularność, wszyscy zastanawiają się, skąd on właściwie pochodzi. Przygotuj się na niespodziankę!

georgy kavkaz pochodzenie

Georgy Kavkaz – pochodzenie. Skąd wziął się ten kulinarny fenomen?

Georgy Kavkaz – pochodzenie oryginalnego kucharza nurtuje wszystkich miłośników kulinariów. Georgy, kochany przez miliony za swoje tradycyjne przepisy z regionu Kaukazu, ma korzenie ormiańskie. To właśnie stamtąd czerpie inspiracje do swoich niezwykłych dań. Urodził się jednak w Rosji i tam też mieszka.

Kim jest Georgy Kavkaz? Krótki portret fenomenu YouTube’a

Georgy Kavkaz to nie tylko osoba, której pochodzenie budzi ciekawość. To kucharz z pasją, twórca treści na YouTube, który zdobył serca widzów tradycyjnymi przepisami z Kaukazu. Gotowanie na świeżym powietrzu stało się jego znakiem rozpoznawczym. Przepisy na dania mięsne i rybne są ulubionymi przez jego widzów. Jeden z jego kanałów ma aż 6 milionów subskrybentów!

Kulinarne przygody Kavkaza rozpoczęły się w sierpniu 2016 roku, kiedy na swoim kanale na YouTube pokazał, jak zrobić bimber z melona. Dziś, jednym z najpopularniejszych jego filmów jest ten, w którym grilluje strusie szaszłyki. Obejrzało go już ponad 128 milionów osób! Nie zapominajmy o tym, gdzie pokazuje, jak grilluje bizona. Wielkimi krokami zdobywa kulinarne szczyty.

Mimo swojej sławy Georgy pozostaje osobą niezwykle skromną. Jego rodzina to żona Alesia i czwórka dzieci. Wszyscy oni wspierają go w jego kulinarnych eksperymentach, będąc najwierniejszymi fanami jego twórczości. Często też pojawiają się w jego filmach. Georgy, choć działa w sieci, zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

Fot. Główne: zrzut ekranu z filmu „SMAŻONE JAJKA Z WARZYWAMI. ENG SUB” via YouTube.com, GEORGY KAVKAZZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: