Ewelina Gabor – pochodzenie. Zobacz, skąd wywodzi się mam Viki Gabor

Aleksandra Nabierzyńska

Co wiemy o Ewelinie Gabor? Pochodzenie kobiety ujawniła jej córka, młoda piosenkarka Viki Gabor. Panie są dumne ze swoich korzeni, mimo że czasami spotykają się z tego powodu z uprzedzeniami.

ewelina gabor pochodzenie

Ewelina Gabor – pochodzenie. Korzenie kształtują jej unikalny styl

Zastanawiasz się, kim jest Ewelina Gabor? Pochodzenie kobiety jest doskonale znane – wywodzi się ze społeczności romskiej. Co ciekawe, niejednokrotnie można podziwiać ją na scenie. Mama Viki Gabor śpiewa i tańczy w cygańskim zespole Kale Jakha. Kilka lat temu wspólnie z mężem prowadzili własny zespół folklorystyczny. Ewelina Gabor wraz z rodziną kilka razy zmieniała miejsce zamieszkania. Jej domem był Hamburg, gdzie urodziła się Viki, później mieszkała w Anglii, a teraz osiadła w Polsce.

Kim jest Ewelina Gabor? Kobieta jest tajemnicza!

Ewelina Gabor to artystka, której talent muzyczny nie pozwolił przejść obok niej obojętnie. To prawdziwy talent, którego pochodzenie dodaje jej twórczości niewiarygodnej głębi. Jest nie tylko utalentowaną artystką, ale również kobietą z silnymi korzeniami, które nieustannie kształtują jej muzyczną drogę.

Co prawda obecnie skupia się na karierze swojej córki Viki Gabor, jednak zdarza jej się wrócić na scenę. Panie wystąpiły w duecie podczas Festiwalu Zespołów Romskich Romane Dyvesa. Wykonały razem utwór „Ramię w ramię”.

Fot. Główne: zrzut ekranu z filmu „Viki Gabor & Ewelina Gabor – Ramię w Ramię || Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa” via YouTube.com, Bądźmy Razem. TVPZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: