Dariusz Gabor – pochodzenie. Co wiadomo o ojcu piosenkarki Viki Gabor?

Kaja Nowacka

Kim jest tata zwyciężczyni Eurowizji Junior, Dariusz Gabor? Pochodzenie ojca piosenkarki oraz całej jej rodziny wcale nie jest tajemnicą! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj nasz artykuł!

dariusz gabor pochodzenie

Dariusz Gabor – pochodzenie. Jakie są jego korzenie?

Fani jego córki na pewno nie jeden raz zastanawiali się nad pochodzeniem Dariusza Gabora. Wiadomo, że nazwisko Gabor brzmi egzotycznie, ale czy rzeczywiście odzwierciedla ono korzenie naszej gwiazdy? Okazuje się, że Dariusz, pomimo że wiele lat mieszkał za granicą, pochodzi z Polski. Mężczyzna ma przy tym romskie korzenie.

Kim jest Dariusz Gabor, człowiek o tak intrygującym pochodzeniu?

Dariusz Gabor to postać, której nazwisko brzmi znajomo, ale niewielu z nas zna prawdziwą historię tego człowieka. Jest twardo stąpającym po ziemi opiekunem swojej rodziny. Mieszkał w Hamburgu, gdzie na świat przyszła Viki, a następnie wraz z bliskimi zamieszkał w Wielkiej Brytanii. Później Gaborowie osiedlili się w Krakowie.

Być może z racji swojego pochodzenia Dariusz Gabor jest bardzo muzykalnym człowiekiem. Razem z żoną Eweliną prowadził zespół folklorystyczny. To właśnie on zaszczepił w małej Viki miłość do muzyki Franka Sinatry oraz Elvisa Presleya.

Często pojawia się w mediach jako troskliwy ojciec, który niezmiennie wspiera swoją córkę w jej artystycznej drodze. Dariusz Gabor to zdecydowanie więcej niż tylko nazwisko znane z nagłówków. To osoba, która stoi za sukcesem swojej córki. Viki wiele razy podkreślała, jak bardzo ceni swoich rodziców za to, co dla niej zrobili.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Viki Gabor z rodziną” via YouTube.com – Bądźmy Razem. TVPZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: