Arkadiusz Pavlović – pochodzenie tancerza i eksmęża słynniejszej żony

Aleksandra Nabierzyńska

Arkadiusz Pavlović? Pochodzenie tego jegomościa stanowi pewną zagadkę. I wcale niełatwo ją rozwikłać, bo nasz bohater rzadko wypowiada się w mediach. Ale tu i ówdzie powiedział coś więcej – sprawdź fakty i pogłoski na ten temat!

Pochodzenie Arkadiusza Pavlovicia mocno intryguje internautów śledzących polski show-biznes. Tańczył od dzieciństwa, zdobywał tytuły mistrzowskie, a później znany stał się jako mąż Iwony Pavlović, która po występach w telewizji stała się prawdziwą gwiazdą. Wszystkie wątpliwości w zakresie drzewa genealogicznego związane są z nazwiskiem. Jednak wiele wskazuje na to, że nie ma tu żadnej sensacji.

Skąd pochodzi Arkadiusz Pavlović?

Snute od lat spekulacje o pochodzeniu Arkadiusza Pavlovicia sugerują, że może mieć korzenie bałkańskie. Ojciec, matka – skąd dokładnie pochodzą? Internauci rozważali różne możliwości, jednak media nie zgłębiały szczególnie tego tematu. A sam Arkadiusz nie afiszuje się ze swoimi sprawami rodzinnymi… Przynajmniej w zakresie seniorów swojego rodu. Najwidoczniej woli, aby światło jupiterów padało na jego talenty, a nie rodzinne korzenie?

Arkadiusz Pavlović, pomimo dość wiarygodnych teorii o egzotycznym pochodzeniu, jest raczej Polakiem. Urodził się i dorastał w Polsce, gdzie rozpoczął swoją karierę tancerza. To zdecydowanie podkreśla, że pochodzenie Arkadiusza Pavlovicia nie jest aż tak istotne dla jego funkcjonowania w naszym kraju, niezależnie od jego potencjalnych bałkańskich korzeni.

Arkadiusz Pavlović – pochodzenie, miejsce urodzenia

Sam zainteresowany napisał o sobie na portalu tanecznym twistservice, że urodził się we Wrocławiu. Nie określił wprawdzie kiedy dokładnie, ale są inne tropy na temat daty jego narodzin. Przy założeniu, że faktycznie dotyczą jego osoby, to przyszedł na świat w stolicy Dolnego Śląska w 1960 roku. Tutaj urodził się i tutaj zaczął tańczyć jako dziewięciolatek. Swoje pierwsze kroki stawiał w Dziecięcym Studio Baletowym „Balerinka”. Z Wrocławia przeniósł się do Olsztyna, spędził trochę czasu w Londynie i wrócił do rodzinnego kraju – do Polski.

Z czego jest znany jest Arkadiusz Pavlović?

Pochodzenie budzi ciekawość z uwagi na brzmienie i pisownię nazwiska. Z kolei sam tancerz jest obiektem zainteresowania głównie za sprawą swojej byłej żony. Większość internautów kojarzy Arkadiusza Pavlovicia jako eksmęża Iwony Szymańskiej-Pavlović (która długo używała wyłącznie nazwiska po mężu) – słynnej jurorki wielu edycji Tańca z Gwiazdami. Jego nazwisko po raz pierwszy pojawiło się na pierwszych stronach gazet, gdy w mediach wybuchł skandal związany z ich rozwodem. Powiedzmy, że małżonkowie nie szczędzili sobie uszczypliwości i zarzutów natury obyczajowej.

Niektórzy mogą znać Arkadiusza Pavlovicia jako utytułowanego tancerza i trenera wielu zawodników, którzy osiągali znaczące sukcesy w tym sporcie. Ma 2 złote medale z dwukrotny Mistrz Polski w Tańcach Latynoamerykańskich, trzy razy stawał na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski w 10 Tańcach. Do tego dochodzi wiele zwycięstw i wyróżnień w różnych turniejach na całym świecie. Obecnie figuruje na liście trenerów w Szkole Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy, gdzie prowadzi zajęcia:

  • Salsa&Bachata w parze;
  • Bachata Solo;
  • indywidualne lekcje tańca towarzyskiego.


Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: