Arkadiusz Zgorzelski – majątek. Jak dorobił się „Megakot” i „Kociak”?

Michał Wójtowicz

Wiesz, kim jest Arkadiusz Zgorzelski? Majątek tego dziwaka ze Szczecina i ekscentrycznego bogacza skrywa wiele tajemnic. A mediom trudno dotrzeć do szczegółów. Zobacz, skąd się wzięła jego zamożność!

arkadiusz zgorzelski majątek

Majątek Arkadiusza Zgorzelskiego został zbudowany na wielu fundamentach. A przynajmniej tak twierdzi sam zainteresowany. Źródła bogactwa to jak dotąd chyba najmniej kontrowersyjny temat związany z „Megakotem”. Choć wydaje się, że jego medialna kariera zdaje się upadła na dobre, to w pewnych okolicznościach może jeszcze wrócić na salony. Rozstrzygnięcia jeszcze nie zapadły.

Skąd pochodzi majątek Arkadiusza Zgorzelskiego

Sam twierdzi, że dorobił się dzięki zaradności i chaosie przemian ustrojowych. Zgorzelski zaczynał swoją karierę biznesową w dość nietypowy sposób. Pierwsze kroki stawiał na szczecińskim targu, gdzie sprzedawał kasety. Ale „Megakot” szybko dostrzegł, że prawdziwy zysk leży gdzie indziej. Zdecydował się na sprzedaż samochodów sprowadzanych z zagranicy, które przynosiły mu spore zyski. Po dwóch latach handlu pojazdami poszedł o krok dalej. Skoncentrował się na transporcie i spedycji, specjalizując się w handlu ciężarówkami. To okazało się jeszcze bardziej opłacalne i przyniosło jeszcze większy majątek.

Arkadiusz Zgorzelski najwięcej zarobił jako deweloper – ma udziały w wielu różnych spółkach w tej branży. Aczkolwiek kulisy jego wejścia do branży nieruchomości i budownictwa pozostają niejasne.

Arkadiusz Zgorzelski – majątek, zarobki, znane i szacunkowe sumy

Choć nie znamy dokładnej wartości majątku Zgorzelskiego, to na podstawie udziałów, które posiada w różnych spółkach, wiemy, że jest on imponujący. Tylko w jednym z przedsiębiorstw miał udziały o wartości ponad 1,3 mln złotych. A przecież podobnych firm deweloperskich ma w swoim portfelu więcej. Zarobione pieniądze przeznacza na egzotyczne podróże, drogie samochody i wystawne życie.

Z czego znany jest Arkadiusz Zgorzelski?

„Megakot” przede wszystkim jest znany z mediów społecznościowych, gdzie obserwuje go ponad 168 tysięcy fanów. W środowisku sociali szeroko współpracował z patoyoutuberem, niejakim Lordem Kruszwilem. Dzięki czemu zyskał jeszcze większą rozpoznawalność w sieci. A kooperacja udaje się panom tak dobrze do tego stopnia, że założyli razem kolejną spółkę.

Zgorzelski znany jest także z telewizji, jako uczestnik programu „Królowe życia”. Tam zaprezentował się jako prawdziwy fan kobiet, miłośnik imprez, luksusu, motoryzacji i mody. Programowi towarzyszyło wiele kontrowersji – m.in. ze względu na przeszłość prowadzącej i samego „Megakota”, który jest prawdopodobnie zamieszany w śmierć 4 dziewczyn. Podejrzenia o zabójstwo doprowadziły do usunięcia go z telewizji. Sprawy pozostają w toku.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „BULL x MEGAKOT – Dubaj” via YouTube.com – BULLZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: