Tina Turner – operacje plastyczne. Czy gwiazda ingerowała w swój wygląd?

Michał Wójtowicz

Jak dbała o swój wygląd Tina Turner? Operacje plastyczne pozwalają skutecznie walczyć z upływającym czasem. Jak było w jej przypadku – czy rzeczywiście królowa rock'n'rolla korzystała z chirurgii plastycznej, aby zachować swoją zniewalającą urodę?

tina turner operacje plastyczne

Zmarła w wieku 83 lat Tina Turner była damą o niewyczerpanej energii. Była znana ze swojej charyzmy i niepowtarzalnej urody, która zachowała nawet mimo swego sędziwego wieku. W czym tkwił sekret Tiny Turner? Operacje plastyczne nie są wcale wykluczone!

Tina Turner – operacje plastyczne: Czy to prawda?

Przez wiele lat dziennikarze starali się wniknąć w prywatne życie Tiny Turner. Operacje plastyczne to tylko jedna z kwestii, o jakie dopytywali artystkę. Ta nigdy nie potwierdziła rewelacji na ten temat. Kwestia poprawiania wyglądu powróciła w 2019 roku, kiedy 80-letnia gwiazda pojawiła się na Broadwayu, by wziąć udział w premierze musicalu, który inspirowany był jej karierą.

Jako że dekadę wcześniej oficjalnie zakończyła karierę, jej publiczne pojawienie się wzbudziło duże emocje. Jednak dziennikarze skupili się na czymś innym niż jej niepowtarzalny talent. „Tina Turner – operacje plastyczne”, stało się hasłem dnia. Na twarzy artystki zauważono znaczące zmiany, co wywołało burzę komentarzy w mediach.

Ingerencje Tiny Turner w urodę

Jej gładka twarz wzbudziła sporo kontrowersji. Fani zastanawiali się, czemu zawdzięcza brak zmarszczek. Jedni pisali o botoksie, inni sugerowali nieudany zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Sama Tina Turner nigdy nie odniosła się do tych rewelacji. 

To nie pierwszy raz kiedy opinia publiczna doszukiwała się ingerencji gwiazdy w urodę. Wcześniej pojawiały się plotki, regularnie poddaje się przetaczaniu krwi, by zachować witalność.

Kim była Tina Turner – gwiazda wszech czasów?

Tina Turner to prawdziwa legenda muzyki. Ta niesamowita kobieta znana była na całym świecie jako królowa rock’n’rolla, której seksowne nogi przyciągały uwagę zarówno fanów, jak i mediów. Artystka, urodzona w 1939 roku, przeszła długą drogę, zanim osiągnęła szczyt. W swoim repertuarze ma takie hity jak „What’s Love Got to Do with It”, „Private Dancer”, „We Don’t Need Another Hero” czy znaną z filmu o Bondzie „Goldeneye”. Każdy z nich stanowi nieodłączną część historii muzyki pop.

Ale Tina to nie tylko muzyka. To kobieta, która przeszła przez wiele trudnych chwil w swoim życiu, które ostatecznie uczyniły ją silniejszą. Na zawsze pozostanie w pamięci ludzi kochających muzykę.

Fot. via Flickr – TimDuncan, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: