Michele Morrone – czy ma żonę? Sprawdź status jego związku!

Michał Wójtowicz

Michele Morrone – czy ma żonę? Na to pytanie odpowiedzi szuka wiele osób. Michele, czyli Massimo z filmu 365 dni budzi wiele emocji, zwłaszcza wśród pań. Sprawdź, jaki jest status jego relacji!

Michele Morrone – czy ma żonę

To, czy Michele Morrone ma żonę, partnerkę i dzieci dosłownie elektryzuje fanki hitu filmowego na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Aktor cieszy się także ogromną popularnością we Włoszech, które są jego ojczyzną. W 2016 roku wziął udział we włoskiej edycji Tańca z gwiazdami. Wówczas można było wypatrzeć, że na palcu nosi obrączkę. To dało do myślenia fankom aktora i potwierdziło, że prawdopodobnie jest on żonaty! Jednak jak sytuacja wygląda obecnie?

Michele Morrone – czy ma żonę?

Kwestia tego, czy Michele Morrone jest w relacji małżeńskiej, budzi wielki zainteresowanie. Aktor jest aktywny na Instagramie, jednak nie epatuje nadmiernie swoim życiem prywatnym. Co wiadomo na pewno? Michele był żonaty – w 2014 roku poślubił libańską stylistkę Roubę Saadeh. Pracowała ona w najbardziej ekskluzywnych domach mody, między innymi u Elli Saab. Małżeństwo doczekało się dwóch synów. Ich imiona to Brado i Marcuda. Niestety, obecnie przystojny celebryta jest po rozwodzie. Jak się okazało, miłość nie przetrwała próby czasu. Dawni małżonkowie jednak w zgodzie wychowują swoich synów, starając się, aby rozstanie nie wpływało na nich zbyt mocno.

Z kim aktualnie spotyka się Michele Morrone?

Fanki aktora usilnie próbują się dowiedzieć, z kim spotyka się Michele Morrone. Jednak jest on bardzo zajęty swoją karierą i aktualnie nie szuka relacji romantycznej. Przypisywano mu wprawdzie romans z Anną Marią Sieklucką, główną bohaterką 365 dni, ale oboje stanowczo temu zaprzeczają. Aktor na swoim Instagramie podczas sesji pytań i odpowiedzi z fanami zapewniał, że łączą ich jedynie relacje przyjacielskie, a tatuaż, widoczny na jego ręku (AMS) odnosi się do pierwszych liter imion jego sióstr. Czy to wystarczyło fankom, żeby zyskać pewność? Nie wszyscy są przekonani, czy przystojny Włoch faktycznie jest singlem.

Odpowiedź na pytanie, czy Michele Morrone ma żonę, jest negatywna. Jednak bardzo możliwe, że aktor jest obecnie w relacji romantycznej, która jest utrzymywana w tajemnicy. Fankom pozostaje śledzić jego media społecznościowe i tam szukać odpowiedzi na nurtujące je pytania!

Fot. Główne: Telemagazyn via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: