Czy Tom Felton ma żonę? O życiu miłosnym aktora z „Harry’ego Pottera”

Michał Wójtowicz

Czy Tom Felton ma żonę? To popularny aktor, który ma wielu fanów, a ci nieustannie zastanawiają się, czy aktor jest w związku? Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna. Sprawdź w naszym artykule, czy serce Toma Feltona jest zajęte!

tom felton

Thomas Andrew ,,Tom” Felton to popularny angielski aktor, którego większość osób kojarzy z roli Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze, choć warto podkreślić, że występował również w innych filmach. Jeśli natomiast chodzi o jego życie miłosne, to wiemy całkiem dużo na ten temat. Jego fanki interesują się zwłaszcza tym, czy Tom Felton ma żonę. Sprawdziliśmy, jak wygląda życie miłosne Toma Feltona!

Czy Tom Felton ma żonę?

Tom Felton miał wiele dziewczyn, dlatego też niektórzy zastanawiają się, czy Tom Felton ma żonę lub kiedyś ją miał? Jak się okazuje, aktor nigdy nie był żonaty.

Tom Felton – byłe dziewczyny

Czy Tom Felton ma żonę? Dowiedziałeś się już, że nie i nigdy jej nie miał. Jednak z kim spotykał się aktor? Tom Felton spotykał się m.in. z aktorką i modelką Phoebe Tonkin, lecz ten związek zakończył się po ponad 2 latach w 2008 roku. Chwilę później był w związku z Jade Olivią Gordon, aż przez 8 lat. To kaskaderka, którą głównie można kojarzyć z ,,Avengers: Koniec Gry.”. Kiedy filmowy Draco Malfoy był w związku z Jade, w jednym z wywiadów śmiało mówił o tym, że jest ona nie tylko jego dziewczyną, ale również najlepszą przyjaciółką. Mimo wszystko para rozstała się w 2016 roku. Podejrzewa się, że od tamtej pory Tom Felton jest sam.

Czy Toma Feltona i Emmę Watson coś łączy?

W internecie można znaleźć plotki o tym, że Toma Feltona łączyło coś z Emmą Watson. Należy jednak podkreślić, że nigdy nie byli w związku. Nie jest jednak tajemnicą, że Emma Watson podkochiwała się w aktorze, gdy oboje byli dziećmi. Zresztą wielokrotnie to wyznała. Co więcej, okazało się, że sympatia była odwzajemniona.

Z powyższego artykułu dowiedziałeś się, czy Tom Felton ma żonę. Cóż wygląda na to, że póki co serce aktora nie jest zajęte. Z ciekawostek jednak warto wiedzieć, że podobno aktor ma konto na jednej z aplikacji randkowej dla celebrytów, więc kto wie… może za jakiś czas poznamy jego nową partnerkę?

Fot. Główne: Actor Tom Felton discusses new memoir, „Harry Potter,” and learning to accept help” (CBS Mornings)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: