Czy Emma Watson ma męża? O życiu miłosnym aktorki

Michał Wójtowicz

Czy Emma Watson ma męża? Emma Watson jest jedną z tych aktorek, które niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Mimo to wiadomo, czy gwiazda ma męża. Dowiedz się więcej o jej życiu miłosnym z naszego artykułu.

Czy Emma Watson ma męża

Emma Watson regularnie realizuje kolejne projekty zawodowe, zatem w jej życiu nie ma mowy o nudzie. Ciekawie dzieje się również w jej życiu osobistym. Do niedawna była w związku z młodym biznesmenem, Leo Robintonem. Jednak związek nie przetrwał i para zerwała ze sobą po prawie dwóch latach związku. Można jednak podejrzewać, że serce aktorki było wolne tylko przez krótki czas, ponieważ najprawdopodobniej Emma Watson znów jest zakochana! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czy Emma Watson ma męża!

Czy Emma Watson ma męża lub chłopaka?

Czy Emma Watson ma męża? Aktorka obecnie nie jest mężatką, ale nie oznacza to, że jest singielką. Po rozstaniu z Leo Robintonem Emma Watson weszła w nowy związek. Kim jest nowy chłopak Watson? To Brandon Green, syn Sir Philipa Greena, czyli milionera, zajmującego się branżą fast fashion. Ojciec partnera Emmy Watson jest kontrowersyjną osobą, znaną z bycia ponad prawem i niezbyt przemyślanych decyzji biznesowych. Jeśli natomiast chodzi chłopaka Emmy Watson, to warto wiedzieć, że interesuje się zmianami klimatycznymi i działalnością charytatywną. Oboje jednak nie chcą by związek był sprawą publiczną, dlatego jak dotąd nie ma oficjalnych informacji o łączącym ich uczuciu.

Kim jest Emma Watson?

Emma Watson urodziła się 15 kwietnia 1990 roku w Paryżu. To 32-letnia brytyjska aktorka, modelka i aktywistka. Popularność przyniosła jej szczególnie rola Hermiony Grander w serii filmów o Harrym Potterze. W ciągu 10 lat zagrała we wszystkich ośmiu filmach i zdobyła wiele nagród, a także zarobiła pokaźną sumę – aż 10 milionów funtów.

Dowiedziałeś się już, czy Emma Watson ma męża. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać, aż gwiazda postanowi podzielić się swoim szczęściem i poinformuje fanów o tym, że jest w nowym związku.

Fot. Główne: David Shankbone via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: