Tom Cruise – żona. Ile razy i z kim gwiazdor stawał na ślubnym kobiercu?

Michał Wójtowicz

Jaki jest status związku Toma Cruise’a? Żoną numer trzy gwiazdora była Katie Holmes. Czy znalazł dla niej następczynię? To budzi zaciekawienie fanów na całym świecie. Przeplatające się relacje, gorące romanse i niespodziewane rozstania...

tom cruise żona

Romantyczne związki Cruise’a, chociaż fascynujące, bywają równie skomplikowane co niektóre z jego scenariuszy filmowych. Nie lada wyzwaniem jest odgadnąć, które informacje są prawdziwe, a które są tylko plotkami. Każda nowa kobieta, która pojawia się u boku aktora, staje się kolejnym ogniwem w skomplikowanym łańcuchu jego miłosnych powiązań. Z kolei byłe żony Toma Cruise’a wciąż budzą zainteresowanie jego fanów.

Tom Cruise – żony. To wiemy o jego małżeństwach!

Przygodę miłosną Cruise’a rozpoczęła Mimi Rogers, którą aktor poślubił w 1987 roku. Niemniej jednak związek ten nie przetrwał próby czasu i rozpadł się w 1990 roku. Krótko potem, na planie filmu „Szybki jak błyskawica”, poznał Nicole Kidman. Aktorka została drugą żoną Toma Cruise’a. Adoptowali dwójkę dzieci, ale ostatecznie ich drogi rozeszły się w 2001 roku.

Później aktor miał krótki romans z hiszpańską aktorką Penélope Cruz, a następnie z Nazanin Boniadi. Jednak prawdziwym szokiem dla świata show-biznesu były oświadczyny Cruise’a aktorce Katie Holmes na wieży Eiffla. Z ich związku przyszła na świat córka Suri. W 2012 roku Holmes złożyła pozew o rozwód.

Tom Cruise – ciąg dalszy romansów gwiazdy?

Po rozwodzie z trzecią żoną Tom Cruise nie był już tak chętny do dzielenia się swoim życiem miłosnym z mediami. W 2021 roku pojawiły się plotki, że aktor spotyka się z aktorką Hayley Atwell, czemu jednak zaprzeczyła sama aktorka.

Najświeższe plotki z 2023 roku sugerują, że Cruise mógł związać się z piosenkarką Shakirą. Jednak, jak na razie, nie ma żadnych potwierdzonych informacji na ten temat.

Czyżby żona numer cztery była kolejną „misją niemożliwą” dla słynnego aktora? Tylko czas pokaże, co przyniesie kolejny rozdział w miłosnym życiu tej hollywoodzkiej ikony.

Fot. główna: Georges Biard via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: