Krzysztof Stroiński – czy ma dzieci? Poznaj życie prywatne aktora

Michał Wójtowicz

Krzysztof Stroiński – czy ma dzieci i żonę? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. To znany polski aktor, który niemal każdemu kojarzy się z postacią Leszka Góreckiego występującego w serialu „Daleko od Szosy”. Zobacz, co udało nam się sprawdzić!

Krzysztof Stroiński czy ma dzieci

Ten znany oraz lubiany aktor filmowy i teatralny ma na swoim koncie wiele sukcesów. Pochodzi z miejscowości o nazwie Pszczyna, gdzie urodził się 9 października 1950 roku. Następnie studiował w Łodzi na Wydziale Aktorskim. Bardzo wcześnie zadebiutował w teatrze, grając rolę Parysa w sztuce „Romeo i Julia”. Przystojnym aktorem, który pojawił się w serialu „Doktor Ewa” jako syn głównej bohaterki był właśnie Krzysztof Stroiński. Czy ma dzieci i co robi obecnie? Dowiedz się tego z artykułu!

Krzysztof Stroiński – czy ma dzieci?

Popularny aktor nie lubi dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego. Niechętnie opowiada o swojej rodzinie, starając się chronić jej prywatności. Nic dziwnego, że miano jednego z najbardziej tajemniczych polskich artystów zyskał właśnie Krzysztof Stroiński. Czy ma dzieci? Aktualnie nic nie wiadomo o tym, jakoby aktor posiadał dzieci. Natomiast udało się ustalić, że jest żonaty. Jego wybranka nazywa się Katarzyna Stroińska. Jak mówią jego przyjaciele, to skromny i utalentowany aktor, który konsekwentnie stroni od show biznesu i odmawia udziału w premierach i spotkaniach.

Osiągnięcia i życie Krzysztofa Stroińskiego

Krzysztof Stroiński od najmłodszych lat związany jest ze światem aktorstwa, Już w 1989 partnerował popularnym gwiazdom filmowy, takim jak Gabriela Kownacka. Współpracował też z Jerzym Stuhrem, Jadwigą Jankowską i Piotrem Machalicą. Dużą popularność przyniosła mu rola Juliusza Machulskiego w serialu „Matki, żony i kochanki”. W roku 2000 otrzymał Złoty Jantar za rolę w filmie „Moje Miasto” podczas Spotkania Filmowego w Koszalinie. W latach 90 był również aktorem telewizyjnego Kabaretu Olgi Lipińskiej.

Krzysztof Stroiński – czy ma dzieci? Znasz już odpowiedz na to pytanie. Aktualnie artysta prowadzi spokojnie życie ze swoją żoną w Serocku, gdzie kupił niewielkie mieszkanie.

Fot. główne: Paweł Matyka via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: styczeń 2023

Popularne wpisy: