Grażyna Brodzińska – czy ma dzieci? Sprawdź!

Aleksandra Nabierzyńska

Grażyna Brodzińska – czy ma dzieci? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Nic dziwnego, to wybitna polska śpiewaczka operowa, która cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Jakie życie rodzinne prowadzi? Przekonaj się!

Grażyna Brodzińska czy ma dzieci

Grażyna Brodziska jest nie tylko wspaniałą artystką w muzycznym świecie, hojnie obdarzoną urodą, ale jedną z najpopularniejszych śpiewaczek polskiej operetki. Współpracuje z wieloma krajowymi orkiestrami filharmonicznymi oraz operowymi. Swój repertuar prezentuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ostatnim czasie próbuje swoich sił w branży telewizyjnej – jednym z nowych członków obsady serialu „Barwy Szczęścia” jest właśnie Grażyna Brodzińska. Czy ma dzieci i męża? Sprawdziliśmy to!

Grażyna Brodzińska – czy ma dzieci?

Wiele osób chciałoby dowiedzieć się, jakie życie prywatne prowadzi Grażyna Brodzińska. Czy ma dzieci? Nie, razem z mężem Damianem Damięckim nie doczekali się potomstwa. Od wielu lat tworzą oni udany i szczęśliwy związek. Warto jednak wiedzieć, że jej mąż ma syna z poprzedniego małżeństwa, który nazywa się Grzegorz. Kiedy się poznali, miał on już 16 lat, ale szybko nawiązał dobrą relację z przyszłą żoną swojego ojca. Następnie zamieszkał z nowo poślubionym małżeństwem.

Życie prywatne Grażyny Brodzińskiej

Jak podają źródła z encyklopedii Wikipedia, ta wybitna aktorka i artystka urodziła się w roku 1951 roku w Krakowie. Wyróżnia się scenicznym temperamentem, wdziękiem oraz pięknym, radiowym głosem. Jest córką Ireny Brodzińskiej oraz Edmunda „Waydy” Szymaszkiewicza, który znany jest jako sławny reżyser filmowy. Jej bratanica Natalia Brodzińska również żywi pasję do muzyki – jest śpiewaczką i skrzypaczką.

Kariera Grażyny Brodzińskiej

Grażyna Brodzińska interesowała się teatrem muzycznym już jako młoda dziewczyna. Ukończyła szkołę baletową oraz uczyła się śpiewu. W doskonaleniu umiejętności pomagał jej Ryszard Karczykowski. Jej początki na scenie miały miejsce w Gdyni, a następnie w Szczecinie, gdzie śpiewała w Teatrze Muzycznym. Obecnie współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach. 

Grażyna Brodzińska – czy ma dzieci? Znasz już odpowiedz na to pytanie. Aktualnie artystka prowadzi spokojne życie ze swoim mężem.

Fot. główne: Krzysztof Popławski via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: