Agata Konarska – czy ma dzieci? Ciekawostki na temat sławnej dziennikarki!

Michał Wójtowicz

Agata Konarska – czy ma dzieci oraz męża? Pytanie to zadaje sobie wiele osób. Nic dziwnego, jest ona znaną w całej Polsce prezenterką telewizyjną oraz dziennikarką. Niemal od 30 lat pracuje w telewizji TVP Polonia. Dowiedz się o niej nieco więcej!

Agata Konarska

Agata Konarska związana jest z telewizją już od 1995 roku. Urodziła się w Warszawie i mieszka w niej obecnie. Ze względu na to, że była córką dyplomaty, miała okazja dorastać w kilku różnych krajach, między innymi w Holandii, Francji, Szwecji oraz Austrii. Z czego jest znana? Piękną prezenterką programu „Kawa czy herbata” przez długi czas była właśnie Agata Konarska. Czy ma dzieci? Dowiedz się, o niej nieco więcej!

Agata Konarska – czy ma dzieci?

Agata Konarska nigdy nie wspomniała w żadnym wywiadzie nic na temat swojej rodziny, a szczególnie partnera czy dzieci. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że nigdy nie wyszła za mąż. Wiele osób chciałoby dowiedzieć się czegoś więcej na temat życia, jakie prowadzi Agata Konarska. Czy ma dzieci? Wszystko wskazuje na to, że nie. Tak naprawdę dziennikarka rzadko kiedy dzieli się w mediach informacjami ze swojego życia prywatnego. Nie udało się też sfotografować Konarskiej z żadnym mężczyzną.

Życie prywatne – czy Agata Konarska miała romans?

Jak wiadomo już, Agata Konarska nie ma dzieci. Jakiż czas temu było w mediach było głośno na jej temat z powodu potencjalnego romansu z Piotrem Radziszewskim, który jest dyrektorem TVP 1. Chociaż informacje te wydają się być wiarygodne, nie są do końca potwierdzone. Aktualnie wiadomo, że Piotr Radziszewski ma żonę oraz syna i w dalszym ciągu tworzy z nimi szczęśliwą rodzinę.

Co wiemy na temat Agaty Konarskiej?

Agata Konarska jest osobą, która żyje swoją pracą i w pełni się jej oddaje. Chociaż ukończyła ekonomiczne studia podyplomowe w Paryżu, a następnie studiowała zarządzenie na Uniwersytecie Warszawskim, to najlepiej czuje się w telewizji. Pierwszym prowadzonym przez nią programem był „Brawo Bis”. Do swoich osiągnięć może też zaliczyć współprowadzenie Konkursu Sopot Festival w 2001 roku oraz festiwalu w Opolu w 2019 roku.

Agata Konarska – czy ma dzieci? Znasz już odpowiedz na to pytanie. Jak na razie nie wiadomo nic na temat tego, czy dziennikarka ma dzieci lub męża.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Agata Konarska „Poranna rozmowa Radia Opole” (18.06.2022)” (Radio Opole)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: