Jacek Braciak – wzrost popularnego aktora odkryty!

Wzrost Jacka Braciaka, uznawanego aktora polskiej sceny, to temat, który ciekawi wielu. Zastanawiasz się, jak wysoki jest ten utalentowany artysta? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!
jacek braciak w plenerze

Jacek Braciak – jak wysoki jest ten popularny aktor?

Jacek Braciak, ceniony aktor, ma 163 cm wzrostu. Jego wysokość nie wpływa na jego talent aktorski, który zyskał uznanie zarówno wśród widzów, jak i krytyków filmowych.

Niezwykła kariera Jacka Braciaka – dowiedz się więcej!

Jacek Braciak to polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, który przez 25 lat był związany z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Jego talent został doceniony na 61. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych – Festiwalu Sztuki Aktorskiej, gdzie zdobył pierwszą nagrodę aktorską za rolę Andrzeja w dramacie “Wstyd”.

Braciak wychował się we wsi Rzekcin. Ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich, a następnie studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Jacek Braciak to także kochający ojciec trójki dzieci – dwóch córek, Zofii i Marii, oraz syna Konrada. W 2021 roku aktor po raz pierwszy publicznie wyznał, że jego syn jest osobą transpłciową.

Braciak zyskał uznanie krytyków dzięki rolom w takich filmach jak “Edi”, “Róża”, “Wołyń” czy “Kler”. Zdobył serca widzów również dzięki swoim rolom w serialach “BrzydUla” i “rodzinka.pl”. Dzięki swojemu talentowi i umiejętnemu dobieraniu ról nie musi martwić się o swoje finanse.

Fot. Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Zobacz też:  Ben Affleck – wzrost, który zaskakuje! Co jeszcze warto wiedzieć o gwiazdorze?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też