Małgorzata Główka: wiek, kariera, rodzina. Poznajcie jej życie osobiste i więcej!

Michał Wójtowicz

Małgorzata Główka wiek to temat, który rozbudza ciekawość fanów. Od jej wielkich hitów po życie prywatne, wokalistka zespołu CamaSutra to prawdziwy fenomen sceny disco polo. Zaczynamy wyprawę w jej barwny świat!

małgorzata główka wiek

Dzieciństwo i pierwsze kroki w muzyce

Zaczęło się w Kielcach, 10 kwietnia 1993 roku. Tam urodziła się nasza bohaterka. Małgorzata od dzieciństwa łączyła się z muzyką. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu i od razu wiedziała, że muzyka to jej droga.

Studenckie lata i różne style muzyczne

Nie osiadła jednak na laurach. Podczas studiowania ekonomii i zarządzania na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, brała udział w różnych muzycznych projektach. Jazz, blues czy r’n’b – nic nie było jej obce!

Początki kariery i dołączenie do CamaSutry

W 2013 roku dołączyła do zespołu CamaSutra, znającym się z hitów jak „Porwij mnie” czy „Do nieba bram”. Zespół ma na koncie już ponad 240 milionów odtworzeń na YouTube!

Małgorzata Główka i jej wiek

W 2023 roku Małgorzata Główka celebrowała swoje 30 urodziny.

Życie prywatne — mąż i dzieci

Jeśli chodzi o życie osobiste, Małgosia od 2015 roku jest żoną Mateusza Grabdy, trenera reprezentacji Polski U20 w siatkówce. Razem mają dwójkę dzieci: Zosię i Stasia.

Aktywność w mediach społecznościowych

Obserwuj ją na Instagramie (@malgorzataglowkaofficial) i TikToku. Jest bardzo aktywna i dzieli się fragmentami swojego życia z fanami.

Ciekawostki na koniec

  • Jest jedną z najwyższych wokalistek disco polo.
  • Wyszła za mąż za siatkarza.
  • Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.
  • Skończyła dwa kierunki na uniwersytecie.
  • Brała udział w programie „The Voice of Poland” i doszła do etapu bitwy.

Od bogatej kariery muzycznej przez urokliwe życie prywatne aż po liczne ciekawostki — Małgorzata Główka to postać godna uwagi! Więc następnym razem, gdy usłyszysz jej głos na antenie, pamiętaj, że za tym pięknym głosem kryje się jeszcze piękniejsza historia.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „CAMASUTRA – Zrób mi dobrze tak (Official Video)” via YouTube.com – CAMASUTRAMUSSICZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: