Małgorzata Główka: wzrost. Odkrywamy tajemnice jej życia i kariery!

Michał Wójtowicz

Małgorzata Główka: wzrost i życie gwiazdy disco polo w jednym artykule! Co kryje się za blaskiem reflektorów? Jest tu wszystko: od jej dzieciństwa po aktualny status w branży!

Z pewnością każdy, kto choć raz słuchał disco polo, słyszał o Małgorzacie Główce. Piękna, zdolna i… wysoka! Tak, ta wokalistka może się pochwalić imponującym wzrostem, ale czy to wszystko, co warto o niej wiedzieć? Oczywiście, że nie! Zapraszam na emocjonującą podróż przez życie tej utalentowanej artystki. Wzrost Małgorzaty Główki i więcej ciekawostek!

Kim właściwie jest Małgorzata Główka?

Urodziła się 10 kwietnia 1993 roku w Kielcach, ale jej talent roznosi się po całej Polsce. Jest nie tylko wokalistką grupy disco polo CamaSutra, ale także absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Małgosia ma na koncie licencjat z ekonomii i magisterium z zarządzania!

Zanim została gwiazdą disco polo…

Niewielu wie, że przed dołączeniem do CamaSutry, Małgorzata próbowała swoich sił w różnych gatunkach muzycznych: od jazzu, przez bluesa, aż po r’n’b. Jest także absolwentką Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu i laureatką wielu nagród na festiwalach muzycznych.

Największe hity i kariera

Jej kariera w CamaSutrze rozkwitła po wydaniu hitów takich jak „Porwij mnie” czy „Do nieba bram”. Ich piosenki na YouTube mają ponad 240 milionów odtworzeń, a najpopularniejsze single zdobywają podwójne platyny!

Tajemnica jej wzrostu

Małgorzata Główka ma imponujący wzrost 176 cm, co sprawia, że jest jedną z najwyższych wokalistek w branży disco polo. I jakby tego było mało, uwielbia występować w szpilkach, które dodają jej jeszcze więcej centymetrów!

Życie prywatne Małgorzaty

W 2015 roku Małgorzata poślubiła Mateusza Grabdę, trenera siatkówki. Są rodzicami bliźniaków Zosi i Stasia, którzy przyszli na świat w czerwcu 2019 roku.

Ciekawostki z jej życia

  • Jest bardzo aktywna na mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i TikToku.
  • Mateusz, jej mąż, w maju 2022 roku został trenerem reprezentacji Polski U20 w siatkówce.
  • Małgorzata była uczestniczką programów telewizyjnych takich jak „The Voice of Poland” i „Jaka to melodia?”.

Nie ma wątpliwości, że Małgorzata Główka to jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie disco polo. Piękna, utalentowana, ambitna i… wysoka!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „CAMASUTRA – Powiedz mi (Official Video)” via YouTube.com – CAMASUTRAMUSSICZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: