Bartosz Abramski: Gwiazda disco polo

Michał Wójtowicz

Bartosz Abramski jest nie tylko twarzą, ale i duszą polskiego disco polo! Jak wygląda jego życie poza sceną? Jakie są jego największe hity? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już teraz, tylko u nas!

bartosz abramski

Nie ma chyba w Polsce fana disco polo, który by nie kojarzył Bartosza Abramskiego. Ta żywa legenda disco polo to więcej niż tylko muzyk; to fenomen, o którym jest głośno w całym kraju! Przyszedł czas, żeby bliżej przyjrzeć się tej postaci.

Od początków do gwiazdy

Bartosz Abramski z muzyką związany jest od ponad dekady. Już jako 14-latek występował na scenie i pisał swoje pierwsze utwory. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia i UWM w Olsztynie, Bartosz to prawdziwy profesjonalista, który całe życie poświęcił muzyce.

  Największe hity

  Nie można nie wspomnieć o największych przebojach Bartosza. „Czerwone słodkie wino” to utwór, który wprowadził go na salony muzyki disco polo. Ale to „Zapłoną serca dwa” stało się hitem, który zabrzmiał na listach przebojów Polo TV i Disco Polo Live. Oczu nie można oderwać od teledysków artysty, które zdobią ekrany największych stacji muzycznych w Polsce.

  Życie prywatne: Bartosz poza sceną

  O jego życiu prywatnym wiadomo niewiele, ale jedno jest pewne: muzyka to nie tylko jego praca, ale i największa pasja. W zespole, którym dowodzi, grają również Michał Czura i Jonasz Kowalski, absolwenci wyższych uczelni muzycznych.

  Ciekawostki o Bartoszu Abramskim

  • Wystąpił w programie „Must be the Music” i był uczestnikiem programów telewizji Polsat i TVN.
  • Nagrał wiele teledysków, które cieszą się dużą popularnością w mediach.
  • Jego zespół prezentuje niesamowite show wokalne i instrumentalne na koncertach.

  Aktualnie Bartosz Abramski koncertuje na terenie całej Polski. Jego zespół ma wieloletnie doświadczenie sceniczne i doskonale sprawdza się na każdej imprezie. Czy jego gwiazda będzie nadal jaśniała na muzycznym firmamencie? Z pewnością tak, bo talentu i charyzmy Bartoszowi Abramskiemu nie można odmówić.

  Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Bartosz Abramski – Odnalazłem Cię (Official Video) Latino HIT 2023” via YouTube.com – Disco Polo Lajf  Zobacz także:
  Archiwum: wrzesień 2023

  Popularne wpisy: