Paweł Jasionowski: Król disco polo z tajemniczą duszą!

Michał Wójtowicz

Paweł Jasionowski to nazwisko, które błyszczy na firmamencie disco polo jak żadne inne. Ale kim tak naprawdę jest mężczyzna, który stoi za sukcesem kultowej piosenki "Żono moja"? Czytaj, a dowiesz się wszystkiego!

Chyba nikt w Polsce nie jest obcy temu imieniu. Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters, to gwiazda, którą wszyscy kojarzą z nocami spędzonymi na parkiecie. Ale za tym publicznym wizerunkiem kryje się więcej niż możesz myśleć. Zatem skoczmy w wir życia tej niezwykłej postaci.

Mało kto wie, że Paweł Jasionowski to…

Nie każdy wie, że Paweł to muzyczny wirtuoz od dzieciństwa. Zaczął od gry na saksofonie i fortepianie. I zdecydowanie nie był to przypadek, że stał się jednym z największych gwiazdorów disco polo w Polsce.

Paweł Jasionowski – wiek i wzrost

Ile lat ma Paweł Jasionowski? Urodzony 11 października 1991 roku, Paweł ma obecnie 31 lat. Co do wzrostu? Hm, to pewna tajemnica. Ale zdradzimy, że patrząc na zdjęcia, jest to mężczyzna średniego wzrostu.

Prywatnie Paweł Jasionowski to…

Tu mamy prawdziwą zagadkę. Prywatnie Paweł jest niemal jak Fort Knox: nie do zdobycia. Nie wiemy, czy ma rodzeństwo lub też partnerkę, ale jesteśmy pewni jednego – on uwielbia swoją prywatność.

Kariera

Jego debiutancki hit „Żono moja” z 2008 roku zrobił prawdziwą furorę. Od tego momentu Paweł kreuje hit za hitem. W 2017 roku zaszokował nas, biorąc udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zajął piąte miejsce i przekazał wygraną na szczytny cel.

Ciekawostki, które musisz znać!

  • Paweł był jurorem w programie „Disco Star”.
  • Jego Instagram (@mastersofficial) to prawdziwa skarbnica relacji z koncertów i nowości muzycznych.
  • Oprócz Pawła, w zespole Masters gra jeszcze Paweł Janas.

Największe hity na przestrzeni lat

Jeśli myślisz, że „Żono moja” to jedyny hit Pawła, jesteś w błędzie! „Słodka jak miód”, „W stronę słońca” i najnowszy „Ze mną tańcz” to tylko kilka z piosenek, które powinny znaleźć się na każdej playliście fana disco polo.

Mamy nadzieję, że teraz znasz Pawła Jasionowskiego lepiej niż kiedykolwiek. Ten facet jest jak wielowarstwowy tort — każda warstwa jest równie fascynująca. Więc jeśli jeszcze nie jesteś jego fanem, to teraz na pewno się nim staniesz!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Masters – Żono moja (Disco Pod Gwiazdami 2016)” via YouTube.com – MASTERSZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: