Madison Beer – pochodzenie, które zaskoczyło wszystkich!

Kaja Nowacka

Madison Beer – pochodzenie tej znanej piosenkarki może cię zaskoczyć! Gwiazda, której teledyski ogląda miliony, nie tak dawno ujawniła swoje korzenie. Czy jesteś ciekaw, co wyznała?

madison beer pochodzenie

Madison Beer – pochodzenie. Trudno się tego spodziewać!

Tego nie spodziewał się żaden fan Madison Beer! Pochodzenie gwiazdy jest niezwykle ciekawe, a zdradziła je w jednym z wywiadów. Zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem, iż ma polskie korzenie. Rodzinnym krajem piosenkarki i autorki tekstów są jednak Stany Zjednoczone. Madison Beer urodziła się 5 marca 1999 w mieście Jericho w stanie Nowy Jork.

Początki kariery Madison Beer – odkrycie Justina Biebera

Madison Beer rozpoczęła swoją przygodę w świecie muzyki w niezwykle młodym wieku. Wszystko zaczęło się, gdy w 2013 roku Justin Bieber podzielił się na Twitterze coverem swojej piosenki, wykonanym przez zaledwie 14-letnią wtedy Madison. Tym samym otworzył jej drzwi do świata show-biznesu.

Nie trwało długo, a Madison Beer podpisała kontrakt z Island Records. Ten krok umożliwił jej dalszy rozwój artystyczny i umocnił jej pozycję w branży muzycznej.

Madison Beer i jej związki z Polską – co mówi o swoich fanach?

Co o naszym kraju mówi Madison Beer? Pochodzenie być może ma tu znaczenie. Piosenkarka przyznaje, że kocha swoich polskich fanów. Na pewno ucieszyło to jej wielbicieli znad Wisły.

Fot. Justin Higuchi from Los Angeles, CA, USA via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: