Czy Justin Bieber ma dzieci? Sprawdź, czy piosenkarz jest ojcem!

Michał Wójtowicz

Czy Justin Bieber ma dzieci? Piosenkarz od dawna mówi o tym, że chciałby je mieć. Czy doczekał się już pociech? Czy Justin Bieber został ojcem? Sprawdź koniecznie w naszym artykule!

czy justin bieber ma dzieci

Justin Bieber to popularny kanadyjski piosenkarz popowy, którego można śmiało nazwać jedną z największych gwiazd muzyki. Chyba każdy choć raz słyszał jego największe hity takie jak m.in. „Baby”. Piosenkarz cały czas skupia się na swojej karierze, ale nie ukrywa, że teraz najważniejsza jest dla niego rodzina. Przez pewien czas był w związku z Seleną Gomez, natomiast jego obecną partnerką (i jednocześnie żoną) jest Hailey Baldwin, z którą zaręczył się w 2018 roku. Czy Justin Bieber ma dzieci ze swoją ukochaną? Dowiedz się! 

Czy Justin Bieber ma dzieci?

Gwiazda często powtarza w wywiadach, że jego marzeniem jest gromadka dzieci. Czy Justin Bieber ma dzieci? Wszystko wskazuje na to, że na razie nie doczekał się pociech. Piosenkarz twierdzi też, że na wszystko przyjdzie czas. Zapytany, ile chciałby mieć maluchów, odpowiedział, że tyle, ile Hailey zechce urodzić. Co natomiast na ten temat mówi żona Biebera? Hailey Baldwin w jednym z wywiadów powiedziała, że w najbliższym czasie nie planuje mieć dzieci, ale to wcale nie oznacza, że nigdy nie chce zostać mamą. 

Czy żona Justina Biebera jest w ciąży?

Czy Justin Bieber został ojcem? Na portalach plotkarskich regularnie pojawiają się plotki o ciąży Hailey Baldwin, co modelkę bardzo denerwuje. W marcu tego roku pojawiła się kolejna plotka o ciąży celebrytki. Na TikToku można znaleźć materiał, na którym jedna z użytkowniczek twierdzi, że Bieberowie niedługo zostaną rodzicami i ma na to dobre dowody. Ponoć obecnie Justin i Hailey są na jachcie na Bahamach i świętują powiększenie rodziny.

Czy Justin Bieber ma dzieci? Z oficjalnych informacji wynika, że jak dotąd nie doczekał się pociech, ale kto wie: może niedługo to się zmieni? Nie pozostaje nic innego jak czekać na informacje od Justina i Hailey!

Fot. główne: Jakub Janecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: