Hailey Bieber – wzrost: oto, ile centymetrów mierzy żona Justina!

Michał Wójtowicz

Jak wysoka jest Hailey Bieber? Zastanawiasz się, ile mierzy żona Justina Biebera? Poznaj odpowiedź na to pytanie oraz wiele innych ciekawostek o jej życiu i karierze!

Hailey Bieber w mocnym makijażu

Wzrost Hailey Bieber – czyżby idealne proporcje?

Hailey Bieber, żona Justina Biebera, mierzy 171 cm wzrostu. Ta znana modelka i celebrytka może poszczycić się naprawdę imponującymi wymiarami.

Hailey Bieber – życie pełne sukcesów, niespodziewanych wyzwań i miłości

Hailey Bieber, wcześniej Baldwin, to modelka, która rozpoczęła karierę, podpisując kontrakt z nowojorską agencją Ford Models. Od tego czasu związana była z wieloma prestiżowymi markami, takimi jak Topshop, Ralph Lauren czy Tommy Hilfiger, a także pojawiła się na okładkach wielu znanych magazynów, w tym amerykańskiego Vogue czy hiszpańskiego Harper’s Bazaar.

Hailey nie ogranicza się tylko do modelingu. Współpracowała z marką odzieżową The Daily Edited, tworząc kolekcję torebek sygnowaną hasztagiem #theHAILEYedited. W 2022 roku założyła własną markę kosmetyków do pielęgnacji skóry o nazwie Rhode.

W życiu prywatnym Hailey znana jest przede wszystkim jako żona piosenkarza Justina Biebera. Para zaręczyła się w lipcu 2018 roku i wzięła ślub w listopadzie tego samego roku. Druga ceremonia ślubna odbyła się w 2019 roku w Karolinie Południowej.

W marcu 2022 roku Hailey trafiła do szpitala z objawami udaru. W swoim filmie na YouTube wyjawiła, że cierpi na przemijający atak niedokrwienny spowodowany przez ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej. Modelka przeszła operację wady serca, a w listopadzie 2022 poinformowała, że choruje na torbiel jajnika.

Fot. VOGUE Taiwan via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: