Gigi Hadid – wzrost gwiazdy na celowniku! Czy zaimponuje Ci jej wysokość?

Kaja Nowacka

Gigi Hadid, znana modelka, zaskakuje swoim wzrostem! Czy wiesz, ile centymetrów mierzy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o niej i jej karierze!

gigi hadid w domu w długich włosach

Ile mierzy Gigi Hadid? Oto odpowiedź!

Gigi Hadid, amerykańska modelka o palestyńsko-holenderskim pochodzeniu, mierzy aż 178 cm wzrostu. Jej imponująca sylwetka przyciąga uwagę na wybiegach całego świata.

Gigi Hadid – osiągnięcia i współpraca z topowymi markami

Gigi Hadid od 2013 roku jest związana z agencją IMG Models. W listopadzie 2014 zadebiutowała na liście Top 50 serwisu Models.com, a w 2016 zdobyła tytuł Modelki Roku podczas Fashion Awards.

Wraz z siostrą Bellą, Gigi reklamowała marki Fendi, Moschino oraz DSQUARED2. Współpracowała też z Tommym Hilfigerem, a w lutym została twarzą wiosenno-letniej kolekcji marki.

Gigi nie tylko pozowała do zdjęć, ale także sama sfotografowała kampanię Versace Versus z udziałem Zayna Malika i modelki Adwoah Aboah. Stworzyła również wakacyjne wydanie magazynu V zatytułowane „Dziennik Gigi”.

Okładki prestiżowych magazynów i związki

Modelka zdobiła okładki magazynów takich jak „Vogue”, „CR Fashion Book”, „Jolie” czy „The Daily”. Wspólnie z partnerem Zaynem Malikiem wystąpiła na sesji do magazynu „Vogue”. Para ma córkę Khai (ur. 2020).

Fot. The Door via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: