Kendall Jenner – wzrost: tajemnica wielkości gwiazdy odkryta

Kaja Nowacka

Kendall Jenner i jej wzrost to temat, który nieustannie budzi zainteresowanie. Przekonaj się, co tak naprawdę kryje się za jej imponującą sylwetką.

kendall jenner wzrost

Ile centymetrów ma Kendall Jenner?

Kendall Jenner mierzy dokładnie 179 cm wzrostu. Jej imponująca postura jest jednym z powodów, dla których stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie.

Kendall Jenner: od reality show do światowej sławy

Kendall Nicole Jenner, amerykańska supermodelka i celebrytka, zyskała sławę przede wszystkim dzięki udziałowi w popularnym reality show „Z kamerą u Kardashianów”. 

Kendall uczęszczała do Sierra Canyon School, zanim zdecydowała się na nauczanie domowe, aby rozwijać się w modelingu. Szkołę ukończyła w 2014 roku. W 2009 roku, w wieku zaledwie czternastu lat, podpisała kontrakt z agencją modelek Wilhelmina Models.

W swojej karierze modelki, Kendall zdobyła szereg osiągnięć. W 2017 roku została uznana przez Forbes za najlepiej zarabiającą modelkę na świecie, wyprzedzając Gisele Bündchen. Poza tym Kendall została twarzą takich marek jak Estée Lauder, Adidas Originals, Daniel Wellington, La Perla czy Reserved.

Kendall Jenner nie ogranicza się jedynie do świata mody. W 2019 roku nawiązała współpracę z wegańską marką MOON, produkującą produkty do higieny jamy ustnej, a w 2021 roku założyła własną markę alkoholi 818 produkującą tequilę.

Fot. zrzut ekranu – https://vimeo.com/jonathanemma via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: