Kylie Jenner – wzrost pięknej celebrytki odkryty!

Kaja Nowacka

Kylie Jenner – wzrost tej popularnej amerykańskiej gwiazdy to temat, który intryguje fanów na całym świecie. Dowiedz się, jaką posturę ma ta znana osobowość!

kylie jenner wzrost

Wzrost Kylie Jenner – oto odpowiedź

Kylie Jenner ma 168 cm wzrostu. Jej wysoka postura sprawia, że wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie na czerwonych dywanach oraz w życiu prywatnym.

Początki kariery i współpraca z rodziną

Kariera Kylie Jenner rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy razem z rodziną zaczęła występować w reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Siostry Jenner, Kylie i Kendall, w 2012 roku zostały zaproszone przez PacSun do stworzenia kolekcji ubrań, a w 2013 roku firma ta wprowadziła letnią kolekcję Kendall & Kylie.

Przełomowe momenty w karierze

Kylie zaczęła swoją przygodę z modelingiem, kiedy pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Cosmopolitan, Teen Vogue czy Seventeen. W 2014 roku założyła swoją firmę Kylie Lip Kits, która w 2016 roku zmieniła nazwę na Kylie Cosmetics.

Debiuty kolejnych marek

W 2019 roku Kylie stworzyła markę Kylie Skin, oferującą wegańskie kosmetyki do pielęgnacji. W kolejnych latach pojawiły się także marki „Kylie baby”, produkująca kosmetyki dla dzieci, oraz „Kylie swim”, tworzącą stroje kąpielowe.

Sukcesy w mediach społecznościowych

W styczniu 2022 roku Kylie Jenner stała się pierwszą kobietą z 300 milionami obserwujących na Instagramie, pokonując Arianę Grande. Jej życie prywatne również często budzi zainteresowanie mediów. Efektem tego są ostatnie spekulacje o jej romansie z Timothée Chalametem.

Fot. Condé Nast (through Vogue Taiwan) via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: