Kendall Jenner – majątek: wgląd w kulisy fortuny amerykańskiej supermodelki

Aleksandra Nabierzyńska

Jak dużo zarabia Kendall Jenner? Majątek modelki może zwalać z nóg. Jak zdobyła fortunę jedna z najbardziej znanych celebrytek na świecie? Zapraszamy do lektury, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

kendall jenner majątek

Kendall Jenner – majątek. Czy moda to jedyne źródło jej dochodów?

Majątek Kendall Jenner jest imponujący, szacuje się go na około 45 milionów dolarów. Głównym źródłem jej zasobów są kontrakty modelki, które przyniosły jej międzynarodową sławę. Ale to nie wszystko. Kendall znalazła również inne sposoby na pomnażanie swojego majątku, wchodząc w świat biznesu. 

Współpraca z marką MOON, producentem wegańskich produktów do pielęgnacji jamy ustnej, przyniosła jej znaczące zyski i pokaźnie powiększyła majątek Kendall Jenner. Dodatkowo Kendall jest twarzą własnej marki 818. Produkuje tequilę, która zdobyła liczne nagrody i szybko zdobyła popularność w USA.

Kendall Jenner – kim tak naprawdę jest ta sławna modelka?

Kendall Nicole Jenner, urodzona 3 listopada 1995 roku w Los Angeles, to amerykańska supermodelka i celebrytka. Początkowo zasłynęła dzięki udziałowi w reality show „Z kamerą u Kardashianów”, gdzie występowała wraz ze swoją rodzicami i rodzeństwem. Jej matka Kris Jenner i ojciec, Caitlyn Jenner (przed tranzycją Bruce), wprowadzili ją do świata show-biznesu.

Majątek Kendall Jenner jest widoczny na każdym kroku – zarówno w programie, jak i w życiu codziennym kobieta otacza się luksusowymi dobrami. Kendall, wraz ze swoją młodszą siostrą Kylie, starszymi przyrodnimi siostrami – Kourtney, Kim i Khloé Kardashian – oraz bratem Robem, stworzyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych klanów w przemyśle rozrywkowym. Jednak Kendall nie zadowoliła się jedynie sławą telewizyjną. Już jako nastolatka zaczęła rozwijać karierę w świecie mody, która przyniosła jej status jednej z najbardziej zarabiających modelek na świecie od 2017 roku.

Chociaż Kendall jest najbardziej znana z branży modelingowej, to jej zainteresowania i ambicje sięgają daleko poza świat mody. Nie boi się podejmować nowych wyzwań i wprowadzać na rynek innowacyjne produkty.

Fot. główna: Condé Nast (through Vogue Taiwan) via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: