Kendall Jenner – waga. Czy modelka może nas nią zaskoczyć?

Aleksandra Nabierzyńska

Jaka jest waga Kendall Jenner? Czy za jej idealną figurą kryje się katorżnicza dieta, czy raczej geny Kardashian-Jenner? Modelka jest niezwykle zgrabna, nic więc dziwnego, że robi karierę na najlepszych wybiegach.

kendall jenner waga

Kim naprawdę jest Kendall Jenner, błyszcząca gwiazda światowych wybiegów? Często kojarzymy ją jedynie jako kolejną osobę z rodziny Kardashianów, ale za tym imieniem i nazwiskiem kryje się znacznie więcej. Historia kariery, osiągnięć i nieprzeciętnego talentu. Zagłębmy się w jej świecie – na początek sprawdźmy, jaka jest waga Kendall Jenner.

Kendall Jenner – waga i wymiary. Dlaczego tak wiele mówi się o jej sylwetce?

Jaka jest waga Kendall Jenner? Waży zaledwie 54 kg przy wzroście 178 cm, ma także wymiary idealne dla modelki: 83-60-86 cm. Jej smukła sylwetka jest zawsze w centrum uwagi. Warto jednak pamiętać, by za wszelką cenę nie dążyć do takiej wagi. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. 

Kendall Jenner – kulisy światowej sławy!

Nie wszyscy pamiętają, ale Kendall rozpoczęła swoją przygodę z modelingu w wieku zaledwie 14 lat. Pierwszy raz pojawiła się w magazynie „Paper”. Od tamtej pory nie ma dla niej przeszkód – każdy krok na wybiegu zwiększa jej renomę. Jej obecność na okładkach takich magazynów jak „Vogue” czy „Harper’s Bazaar” mówi sama za siebie. To nie tylko uroda, ale i talent oraz ciężka praca przyniosły jej takie sukcesy. W 2018 roku została nawet okrzyknięta najlepiej zarabiającą modelką na świecie przez magazyn „Forbes”!

Kendall i jej polskie koneksje w świecie mody

Niewielu wie, że Kendall Jenner miała okazję współpracować z polską marką modową. W sezonie jesień-zima 2019/2020 stała się twarzą pewnej kampanii, co było dużym zaskoczeniem dla wielu fanów w Polsce.

Podsumowując, Kendall Jenner jest nie tylko ucieleśnieniem amerykańskiego snu, ale także przykładem na to, że ciężka praca, talent i pasja mogą zdziałać cuda w branży modowej. Dzięki swojej wadze Kendall Jenner doskonale prezentuje ubrania. Przypominamy przy tym, że każda sylwetka jest piękna!

Fot. główna: okok via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: