Kourtney Kardashian – wzrost starszej siostry Kardashianek ujawniony!

Kourtney Kardashian – wzrost tej sławnej siostry z rodziny Kardashianów to temat, który wciąż intryguje fanów na całym świecie. Dowiedz się, jaką posturę ma Kourtney!
Kourtney Kardashian wzrost

Wzrost Kourtney Kardashian – czy wiesz, ile wynosi?

Kourtney Kardashian ma 155 cm wzrostu. Jej postura nie wpływa negatywnie na jej życie ani karierę, a wręcz przeciwnie, dodaje jej uroku i wyjątkowości.

Od reality show do życia miłości – fascynujące życie Kourtney Kardashian!

Kourtney Mary Kardashian Barker, amerykańska celebrytka, modelka i bizneswoman, zdobyła sławę dzięki udziałowi w reality show “Z kamerą u Kardashianów” oraz “Kourtney i Khloé jadą do Miami”. Jest córką adwokata Roberta Kardashiana i Kris Jenner, a jej rodzina składa się z licznych rodzeństwa, takich jak Kim, Khloé, Rob, Kendall i Kylie Jenner.

Kourtney współprowadziła butik odzieżowy “D-A-S-H” w Los Angeles z siostrami Kim i Khloé, a także był współwłaścicielką ekskluzywnego dziecięcego butiku “Smooch” wraz z matką. Jej życie zawodowe obejmuje liczne projekty biznesowe i telewizyjne.

Osobiste życie Kourtney również jest interesujące. Jest matką trójki dzieci, których ojcem jest jej były partner, Scott Disick. 14 grudnia 2009 urodziła syna Masona Dasha, 8 lipca 2012 córkę Penelope Scotland Disick, a 14 grudnia 2014 kolejnego syna, Reigna Astona.

Obecnie Kourtney jest zaręczona z muzykiem Travisem Barkerem. Ich nieoficjalny ślub odbył się 3 kwietnia 2022 w Las Vegas, a oficjalny 15 maja 2022 w Santa Barbara. Ich związek przyciąga uwagę mediów, co tylko dodaje pikanterii do życia słynnej celebrytki.

Fot. Britt Bellamy via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Zobacz też:  Angelina Jolie – wzrost. Sekret wysokości pięknej aktorki
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też