Kim Kardashian – wzrost. Odkryj, jak wysoka jest ta ikona popkultury!

Kaja Nowacka

Zastanawiasz się, jaki wzrost ma Kim Kardashian? Poznaj szczegóły na temat wzrostu sławnej celebrytki i zobacz, jak porównuje się do innych znanych osobowości!

kim kardashian wzrost

Kim Kardashian – ile centymetrów mierzy?

Kim Kardashian ma 157 cm wzrostu. Choć nie jest to imponująca wysokość, Kim potrafi zwrócić na siebie uwagę swoim wyjątkowym stylem i osobowością.

Kim Kardashian – sukcesy i osiągnięcia

Kim Kardashian zdobyła sławę dzięki różnorodnym projektom. W 2010 roku stworzyła swoje pierwsze perfumy, a wraz z siostrami Khloé i Kourtney projektowała biżuterię oraz kolekcje odzieżowe, takie jak „K-Dash” czy linia dla marki Bebe.

Kim angażuje się również w działalność charytatywną i społeczną. Wsparła kampanię Give a Damn przeciw dyskryminacji społeczności LGBT oraz sprzeciwiała się wprowadzeniu Propozycji 8 w Kalifornii, ograniczającej prawa par jednopłciowych.

Kariera aktorska Kim Kardashian obejmuje role w serialach telewizyjnych Ponad falą, Jak poznałem waszą matkę, 90210, CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku oraz Dwie Spłukane dziewczyny, a także film pełnometrażowy Totalny kataklizm.

W 2017 roku Kim Kardashian założyła swoją markę kosmetyczną KKW BEAUTY, która zdobyła uznanie i stała się popularna na rynku kosmetyków. Kim nieprzerwanie kontynuuje rozwijanie swojej kariery i udział w różnych projektach.

Fot. David Shankbone via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: