Ile zarabia Kim Kardashian? Poznaj źródła dochodów gwiazdy 

Aleksandra Nabierzyńska

Ile zarabia Kim Kardashian? Przyjrzyjmy się fortunie, którą zgromadziła ta wszechstronnie utalentowana celebrytka. Od luksusowych butików po linię kosmetyków – jej imperium biznesowe jest niebywale różnorodne. Sprawdźmy, skąd pochodzi jej majątek.

ile zarabia kim kardashian

Ile zarabia Kim Kardashian?

Kim Kardashian, znana jako królowa reality show i innowacyjna bizneswoman, zarabia astronomiczne sumy. Jej dochody sięgają miliardów dolarów rocznie, co stawia ją w czołówce najbogatszych celebrytek na świecie. Odnosi sukcesy w przeróżnych dziedzinach, a jej biznesy od lat przynoszą jej stałe zyski.

Globalne imperium Kardashian

Od luksusowego butiku, który otworzyła z siostrami w 2006 roku, Kim rozpoczęła budowanie ogromnego imperium. Rozciąga się ono na różne branże – od gamingowej, przez beuty i fitness, po wydawnictwa. Niektóre z jej biznesów nie odniosły sukcesu, jednak Kim zawsze pokazywała determinację i upór charakterystyczny dla najlepszych bizneswoman.

Źródła dochodów Kim Kardashian

Źródła dochodów Kim Kardashian są tak różnorodne jak jej talenty. Oprócz reality show, które przyniosło jej ogromną popularność, Kim zarabia na swoich licznych biznesach. Wśród nich znajdują się: linie kosmetyków, gry na smartfony, a nawet książka z jej fotkami typu selfie, która szybko stała się bestsellerem. Ile zarabia Kim Kardashian? W styczniu 2023 roku Kim zarobiła milion dolarów za wygłoszenie prelekcji na konferencji iConnections Global. Celebrytka została zaproszona na wydarzenie jako ekspertka i opowiadała na nim o swoim funduszu private equity – SKKY Partners.

Inwestycje Kim Kardashian

Zastanawiasz się, ile zarabia Kim Kardashian i na jakich inwestycjach? Kim jest nie tylko gwiazdą telewizyjną, ale również mądrą inwestorką. Na przykład, jej gra na smartfony „Kim Kardashian Hollywood” przyniosła jej dochód w wysokości 43 milionów dolarów w pierwszym roku istnienia. Ponadto Kim jest współzałożycielką serwisu modowego ShoeDazzle, który sprzedała za imponującą sumę. W 2023 roku „Forbes” wycenił majątek Kim Kardashian na 1,7 mld dolarów.

Kim Kardashian – kim jest i skąd jest znana?

Wiesz już, ile zarabia Kim Kardashian. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w show-biznesie. Znana jest przede wszystkim z reality show „Z kamerą u Kardashianów”, które wywindowało ją na szczyty sławy. Jednak to nie jedyny powód, dla którego Kim jest tak rozpoznawalna. 

Jest również znana jako utalentowana bizneswoman, która z sukcesem prowadzi różne przedsiębiorstwa. Zanim Kim Kardashian stała się ikoną biznesu, była postacią kontrowersyjną. Jednak od czasu, kiedy skupiła się na prowadzeniu swoich biznesów, jej kariera nabrała zupełnie innego wymiaru. Od luksusowego butiku po linię kosmetyków, Kim Kardashian jest prawdziwą mistrzynią w prowadzeniu biznesu.

Fot. główna: Eva Rinaldi via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: