Kim Kardashian – pochodzenie, historia i wpływ na popkulturę

Aleksandra Nabierzyńska

Kim Kardashian – pochodzenie tej znanej celebrytki jest równie fascynujące, jak jej życie. Dowiedz się więcej o historii Kim, która skrywa wiele ciekawostek. Czytaj dalej i poznaj pikantne fakty!

kim kardashian pochodzenie

Kim Kardashian – pochodzenie i dzieciństwo

Kim Kardashian, czyli Kimberly Noelle Kardashian West, urodziła się 21 października 1980 roku w Los Angeles. Wychowała się w świecie mediów i sławy – jej ojciec, Robert Kardashian, był znanym prawnikiem, a matka, Kris Houghton Kardashian, osobowością medialną. Mimo rozwodu rodziców w 1991 roku Kim nie straciła kontaktu z żadnym z nich. Jest częścią dużej rodziny, ma dwie siostry, brata, przybranych braci i siostry oraz przyrodnie siostry.

Kim Kardashian – początki kariery

Kim Kardashian – pochodzenie i sława idą w parze. Sławę zdobyła przede wszystkim za sprawą reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Choć Kim nie zawsze była gwiazdą, jej pierwsze kroki w show-biznesie były zauważalne dzięki długotrwałej przyjaźni z Paris Hilton. Kim zwróciła na siebie uwagę mediów, jednak prawdziwy boom popularności nastąpił w 2007 roku.

Kim Kardashian – wpływ na popkulturę

Kim Kardashian – pochodzenie jej sławy to nie tylko media. Kim wywarła duży wpływ na popkulturę i modę. Była twarzą wielu znanych marek, a w 2017 roku wprowadziła na rynek swoją linię kosmetyków KKW BEAUTY. Jest również współwłaścicielką butiku D-A-S-H, który prowadzi razem z siostrami Kourtney i Khloé.

Kim Kardashian – życie osobiste

Kim jest znana ze swoich związków z celebrytami, w tym ze swoim byłym mężem, producentem muzycznym Damonem Thomasem. Jest także aktywna społecznie i uczestniczy w różnych kampaniach na rzecz praw obywatelskich.

Fot. główna: Toglenn via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: