Luka Trochonowicz – pochodzenie, miejsce urodzenia, rodzina

Aleksandra Nabierzyńska

Młodzież doskonale wie, kim jest Luka Trochonowicz. Pochodzenie youtubera to tylko jedna z rzeczy, jakie zawsze ciekawią fanów – w tym przypadku głównie fanki content creatora. Dowiedz się więcej o vlogerze, który błyskawicznie podbił internety!

luka trochonowicz pochodzenie

Na szeroko rozumianej scenie internetowej roi się od kolorowych postaci. Jedną z nich jest Łukasz „Luka” Trochonowicz. Pochodzenie raczej nie miało wpływu na jego karierę czy popularność. Sukces vlogera to zasługa przede wszystkim z głowy pełnej pomysłów. Na co dzień w kreatywny sposób dzieli się chwilami ze swojego życia, relacjonuje podróże, a także testuje różne produkty i gry.

Skąd pochodzi Luka Trochonowicz?

Pochodzenie naszej gwiazdy niewątpliwie jest polskie. Łukasz Trochonowicz urodził się 1 stycznia 1993 roku w Warszawie. W stolicy naszego kraju spędził też zdecydowaną większość swojego życia. Można mieć przekonanie graniczące z pewnością, że to warszawski klimat ukształtował jego osobowość i zasilił pomysłami, które teraz z powodzeniem realizuje na swoim kanale.

Choć Luka nie stroni od angażowania najbliższej rodziny w swoje materiały, to akurat o rodzicach w zasadzie w ogóle nie wypowiadał się publicznie. Trudno znaleźć jakiekolwiek informacje o tym, czym zajmuje się matka albo ojciec. Plotusie mają doskonałą pożywkę do domysłów, ale muszą zadowolić się tymi skromnymi okruchami prawdy.

Luka Trochonowicz – pochodzenie, miejsce urodzenia

Choć Łukasz nie dzieli się publicznie wieloma informacjami na temat swoich rodziców, wiemy, że zawsze z dumą mówi o swoim polskim pochodzeniu. Choć w mediach społecznościowych nie stroni od pokazywania, jak spędza wszelkiego rodzaju święta takie jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc, to akurat rocznice historycznych wydarzeń co najwyżej przewijają się w tle. Nie można jednak powiedzieć, by epatował patriotyzmem – może to i lepiej. Luka Trochonowicz uznaje Warszawę za miejsce, które zdecydowanie wpłynęło na jego styl życia i podejście do świata. A jak ono się manifestuje, zobaczysz na jego kanałach.

Z czego znany jest Łukasz Trochonowicz?

Pochodzenie to drobnostka – a co zbudowało jego popularność? Łukasz Trochonowicz zasłynął jako vloger. Na swoim kanale YouTube, który prowadzi pod pseudonimem Luka (@LukaaaaYT), regularnie publikuje filmy, które cieszą się ogromną popularnością. Obecnie ma 625 tys. subskrybentów. Jego twórczość skupia się przede wszystkim na lifestyle’u. Jest wielkim miłośnikiem sportu, co często odzwierciedla się w jego materiałach. Nie brakuje również testów gier, zarówno tych planszowych, jak i komputerowych.

Duże zainteresowanie budzi również jego życie prywatne, które obszernie relacjonuje. Choć daleko mu do sielanki, to i tak szczęście przyszło do niego nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. U boku Luki od lat stoi Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz. Para poznała się w 2015 roku na imprezie w klubie, a rok później postanowili się rozstać. Mimo to powrócili do siebie i od tamtej pory tworzą szczęśliwy związek, który został przypieczętowany ślubem 14 lipca 2022 roku.

Życie prywatne Łukasza to nie tylko udany związek, ale również radość z bycia ojcem. 8 maja 2020 roku na świat przyszła ich córka, Charlotte Elizabeth Trochonowicz, dodając kolejny wymiar do pełnego już życia vlogera. Łukasz, wraz ze swoją żoną, zasłynął również z udziału w 3. edycji programu Azja Express.

Fot. zrzut ekranu z filmu „WIEMY KIEDY PRZEPROWADZIMY SIĘ DO NOWEGO DOMU! START W PONIEDZIAŁEK! ❤️😳” – LukaZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: