Jack Herndon – pochodzenie partnera polskiej tancerki

Michał Wójtowicz

Kim jest Jack Herndon? Pochodzenie mężczyzny nie jest żadną tajemnicą. Mąż Idy Nowakowskiej nie lubi jednak pokazywać się publicznie i opowiadać o swoim życiu. Jak mówi tancerka, mąż bardzo ceni intymność i chroni swoją prywatność. Trudno mieć mu to za złe.

jack herndon pochodzenie

Jack Herndon – pochodzenie i kariera

Pochodzenie Jacka Herndona nie jest zagadką. Mąż Idy Nowakowskiej jest Amerykaninem. To właśnie tam para się poznała. Jack i Ida byli znajomymi ze studiów. Znajomość szybko przerodziła się w przyjaźń, a następnie w miłość. Ślub zakochanych odbył się w polskiej parafii w Los Angeles, w 2005 roku. Małżonkowie studiowali aktorstwo w Los Angeles, razem występowali i grali w filmach krótkometrażowych.

Kim jest Jack Herndon? To dość tajemnicza postać, o której wiadomo niewiele. Jednym z pewników jest pochodzenie Jacka Herndona. Amerykanin wywodzi się z republikańskiej rodziny i w przeszłości chciał zostać aktorem. Zajął się jednak dyplomacją. Jak mówi Nowakowska, Jack wciąż się uczy (studiuje dyplomację w Waszyngtonie) i jest niezwykle zajęty.

Jack Herndon – pochodzenie a Polska

Jack Herndon jest Amerykaninem, który poślubił Polkę, aktorkę, tancerkę i prezenterkę. Jak twierdzi Ida Nowakowska, Jack coraz bardziej oswaja się z krajem żony. Planują osiąść tu na stałe, ponieważ aktorka nie chce opuszczać Polski. Jack stroni od mediów i pozostaje w cieniu żony. Powodem jest jego charakter, usposobienie, Herndon nie przepada za zgromadzeniami i mówieniem o sobie i rodzinie.

Fot. Główne: zrzut ekranu z filmu: „„Balloon deflates US -China relations | Jack Herndon | TVP World” via YouTube.com, TVP WorldZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: