Danuta Martyniuk – pochodzenie, miejsce urodzenia, dzieciństwo

Aleksandra Nabierzyńska

Żona gwiazdora disco polo Zenka to Danuta Martyniuk. Pochodzenie takiej osoby budzi coraz większe zainteresowanie. Dzieje się tak z różnych powodów. Zobacz, co wiadomo o jej rodzinnych stronach i pierwszych latach życia.

Celebrytka mimo woli – takie określenie pasuje jak ulał. Choć nie stroni od rozmów z przedstawicielami mediów, to nie znaczy, że pcha się na afisze. W portalach społecznościowych próżno szukać szczegółowych materiałów z codziennego życia Danuty Martyniuk. Pochodzenie zostało wyjaśnione m.in. w biografii Zenona, „Życie to są chwile”. Oboje urodzili się na Podlasiu, a poznali się przy okazji koncertu Zenka z okazji majówki w Grabowcu.

Skąd pochodzi Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk pochodzi z Bielska Podlaskiego. Urodziła się w tym malowniczym mieście w 1967 roku. Zenek jest o 2 lata młodszy. Danusia również przejawiała ogromne zamiłowanie do muzyki. Swoje talenty wokalne rozwijała jako członkini harcerskiego zespołu Płomyki w podstawówce. Wprawdzie nie zrobiła później wielkiej estradowej kariery, to dzieli z mężem wielką pasję życiową. Martyniukowie wspominali, jak wielkie wrażenie w czasach młodości robiła na nich twórczość legendarnego Elvisa Presleya.

Danuta Martyniuk – pochodzenie, rodzice, wczesne lata

Warto wspomnieć, że ojciec Danuty był właścicielem lokalnej firmy budowlanej. To właśnie od niego mogła odziedziczyć zaradność i silny charakter, które doskonale wpływają na jej życie osobiste i zawodowe.

Z czego znana jest Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk jest żoną Zenona Martyniuka, jednego z najsłynniejszych twórców disco polo. Często towarzyszy mu w podróżach i trasach koncertowych. W mediach pojawiała się również przy okazji głośnego rozwodu Daniela Martyniuka, swojego syna. Rozstanie przebiegało w nieprzyjaznej atmosferze, obie rodziny nie szczędziły sobie uszczypliwości i publicznego prania brudów.Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: