Kylian Mbappe – dziewczyna. Poznaj prawdę o jego miłości!

Michał Wójtowicz

Co wiemy o życiu uczuciowym Mbappe? Dziewczyna gwiazdy sportu jest niezwykle piękna. Co wiemy o tajemniczej partnerce sławnego piłkarza? Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów!

mbappe dziewczyna

Kylian Mbappé, uwielbiany i podziwiany na całym świecie, wywołał ogromne zainteresowanie, kiedy światło dzienne ujrzała wiadomość o jego nowym związku. Tym razem serce sportowca zdobyła belgijska modelka – Rose Bertram, która wydaje się być równie fascynująca co jej sławny partner. Co wiadomo o dziewczynie Mbappe?

Mbappe – dziewczyna. Kim jest Rose Bertram?

Nie da się ukryć, że dziewczyna Mbappe już od pewnego czasu budzi wielkie emocje. Jednak, kim dokładnie jest ta tajemnicza partnerka piłkarza? Rose Bertram, bo o niej mowa, to urodzona w 1994 roku belgijska modelka, której kariera zaczęła się rozwijać już w bardzo młodym wieku.

Choć jest nieco niższa od standardowej modelki, Rose zawsze wyróżniała się na tle innych. W wieku 18 lat podbiła serca wielu ludzi swoją rolą w kampaniach takich marek jak H&M czy L’Oréal, a następnie wyjechała do USA, gdzie podpisała kontrakt z Marilyn.

Z Kylianem Mbappe związała się prawdopodobnie w drugiej połowie 2022 roku. Wcześniej francuska plotkarska prasa łączyła go z Inesą Rau, transpłciową modelką.

Czy życie prywatne Rose Bertram jest tak kolorowe jak jej kariera?

Dziewczyna Mbappe, Rose Bertram, już na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie milion osób, pokazuje, że jest nie tylko piękną modelką, ale także kochającą matką dwójki dzieci. Ojcem jej pociech jest były holenderski piłkarz, Gregory van der Wiel, z którym Bertram mieszkała w Paryżu i Stambule.

W 2020 roku Rose zaskoczyła wszystkich swoim wyjątkowym występem na okładce Holenderskiego VOGUE’a, gdzie pokazała swoją ciążową figurę. Mimo wielkiego zainteresowania modelka zdecydowała się nie dzielić zbyt wieloma informacjami na temat swoich dzieci, co jeszcze bardziej zaintrygowało jej fanów.

Rose Bertram to kobieta, która zasługuje na uwagę nie tylko z powodu swojego związku z Kylianem Mbappé. Jest osobą stale przyciągającą uwagę swoją tajemniczością i niezaprzeczalnym urokiem.

Fot. główna: Антон Зайцев via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: