Mbappe – wzrost, który zaskakuje fanów piłki nożnej

Aleksandra Nabierzyńska

Mbappe – wzrost tego utalentowanego piłkarza może być dla niektórych niespodzianką. Dowiedz się więcej o życiu i karierze tej gwiazdy sportu!

mbappe wzrost

Wzrost Mbappe – odpowiedź na palące pytanie

Mbappe ma 178 cm wzrostu. Jego postura nie wpłynęła negatywnie na karierę, a wręcz przeciwnie, sprawiła, że stał się jednym z najbardziej dynamicznych zawodników.

Triumfy i osiągnięcia Mbappe na boisku

Mbappe zdobył międzynarodowe uznanie jako jeden z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy na świecie. W wieku zaledwie 19 lat zdobył Mistrzostwo Świata z reprezentacją Francji.

Swoją zawodową karierę piłkarską rozpoczął w AS Monaco, by następnie przenieść się do Paris Saint-Germain, gdzie osiągnął kolejne sukcesy, zdobywając liczne tytuły mistrzowskie i puchary.

Mbappe jest również zdobywcą prestiżowych nagród indywidualnych, takich jak Kopa Trophy, przyznawanej najlepszemu młodemu piłkarzowi na świecie, czy też Złotego Chłopca, którym uhonorowano go za osiągnięcia w 2017 roku.

W życiu prywatnym Mbappe jest zaangażowany w działalność charytatywną. Założył własną fundację „Inspired by Kylian Mbappe”, która wspiera młodych sportowców oraz udziela pomocy dzieciom w potrzebie.

Fot. PixabayZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: