Magda Niewińska: wiek, życie prywatne i jej barwna podróż od chórków do bycia gwiazdą disco polo!

Michał Wójtowicz

Magda Niewińska: wiek, życie prywatne, kariera. Odkąd Magda zaczęła występować w dziecięcych chórkach, jej kariera nabrała tempa, że aż trudno za nią nadążyć. Poznajcie życiową i artystyczną drogę tej gwiazdy disco polo!

magda niewińska wiek

Magda Niewińska — ta ikona disco polo podbija serca Polaków na każdym kroku. Czy to na festiwalach, czy na YouTube, Magda oczarowuje i fascynuje. Ale skąd się wzięła na naszej muzycznej scenie? Czas to odkryć!

Z dziecięcych chórków na scenę disco polo!

Magda swoją muzyczną karierę zaczęła od występów w chórkach na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Chodzieży. Już wtedy było widać, że będzie z niej gwiazda.

Droga do sukcesu

W 2002 roku ukończyła Studium Piosenkarskie w Poznaniu, gdzie uzyskała imponujący tytuł — aktora scen muzycznych. Ale to nie koniec! Była też w rockowo-bluesowym zespole Mr. Blues i brała udział w programie „Szansa na sukces”. Nagrodą za jej niesamowite wykonanie piosenki Tadeusza Woźniaka „Zegarmistrz światła” był początek jej drogi na muzyczne wyżyny.

Przełom i największe hity

To tu się zaczyna prawdziwa magia! Kilka lat po studiach, Magda zaserwowała nam hit „Mężu drogi mój”, do którego szybko powstał teledysk. Ale to jeszcze nie koniec, bo w 2009 roku zaczęła solową karierę z projektem „Dziękuję za Ciebie”. Ciekawostka: ma mnóstwo klipów do piosenek ze swojej płyty, np. „Łączy nas noc”, „Suliko”, czy „Wiśniowy sad”.

Otwarcie własnego studia piosenki

Nie dość, że Magda śpiewa, to jeszcze uczy innych! Otworzyła w Białymstoku studio piosenki i już ma pierwszych uczniów.

Ciekawostki o Magdzie

  • Jej droga na scenę zaczęła się od Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Chodzieży.
  • Otrzymała I nagrodę w „Szansie na sukces”.
  • Jest właścicielką studia piosenki w Białymstoku.
  • Wydaje płyty, które są gorącymi hitami.
  • Jest dumna ze swojej figury i nie boi się tego pokazać!
  • Magda Niewińska — wiek to bardzo często wyszukiwana przez internautów fraza, jednak nie udało nam się dotrzeć do tej informacji.

Magda Niewińska to nie tylko gwiazda disco polo, ale również prawdziwa artystka i przedsiębiorczyni. Jej kariera to ciągła ewolucja i niewiarygodna energia, która udziela się wszystkim dookoła. Jesteśmy pewni, że to jeszcze nie koniec jej artystycznych i życiowych sukcesów. Nie możemy się doczekać, co przyniesie kolejny rozdział w jej karierze!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Magda Niewińska – Łączy nas noc (Disco Polo Remis 2023)” via YouTube.com – Magda NiewińskaZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: