Justyna Lubas – zza kulis sławy disco polo!

Michał Wójtowicz

Justyna Lubas, ikona disco polo, przyciąga wzrok i ucho. Ale czy znamy jej prawdziwą historię? Zabieramy was w podróż przez jej życie i karierę!

Nie każda gwiazda disco polo ma w sobie tyle uroku i charyzmy co Justyna Lubas. W świecie blichtru, gdzie wszystko przemija w mgnieniu oka, ona trwa, rośnie i zdobywa serca słuchaczy. Ale czy na pewno znamy wszystko o tej wschodzącej królowej parkietów? 

Początki w muzyce

Nie wszyscy wiedzą, że dla Justyny Lubas wszystko zaczęło się od talent show „Disco Star” w 2015 roku. Choć Top Girls narodziły się rok później, już wtedy było jasne, że Justyna jest nie tylko talentem, ale i prawdziwą gwiazdą.

Triumfy na scenie

Justyna i Top Girls podbijają serca fanów hit za hitem. Kto by nie kołysał się przy „Czeskim filmie” czy nie śpiewał „Jakbyś mnie zechciał”? Ale to nie koniec – Justyna w duecie z innymi znanymi gwiazdami również stworzyła perełki, takie jak „Sexi Bomba” z Extazy czy „Niech żyje życie” z zespołem Kolor.

Do innych hitów zespołu należy zaliczyć:

  • „Jeszcze tego nie wiem”
  • „Zakochana”
  • „Jakbyś mnie zechciał”
  • „Nie będę twoja”
  • „Mleczko”
  • „Dziś zatańcz ze mną”
  • „Bo jesteś obok”
  • „Zabierz mnie do raju”

Przyszłość zespołu

Z roku na rok Justyna pokazuje, że nie boi się wyzwań. Po odejściu Pauliny Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej w 2021 roku, wielu zastanawiało się nad przyszłością Top Girls. Ale Justyna nie poddała się, a zespół odnowił się dzięki dołączeniu Katarzyny Grabowskiej-Kupidura i Natalii Siemienieckiej.

Życie za sceną i ciekawostki

Poza reflektorami, Justyna jest również zwykłą kobietą. Choć strzeże swojego życia prywatnego, wiemy, że w 2020 roku rozstała się ze swoim narzeczonym. A mimo iż nie chwali się swoimi kulinarnymi umiejętnościami, ma wykształcenie z zakresu żywienia i gospodarstwa domowego.

Czy wiedzieliście, że jej droga do zespołu zaczęła się od piosenki „Dotknij mnie” grupy Mejk?

Wydaje się, że to dopiero początek. Wszyscy czekamy z niecierpliwością, co przyniesie kolejny rozdział w muzycznym życiu Justyny Lubas. Jedno jest pewne – z pewnością będzie on równie kolorowy i pełen hitów!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „TOP GIRLS – JAKBYŚ MNIE ZECHCIAŁ (Oficjalny Teledysk)” via YouTube.com – Disco Polo LajfZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: