Magda Gessler – cytaty. Teksty restauratorki, których nie można zapomnieć!

Michał Wójtowicz

Cytaty Magdy Gessler zostały bohaterami licznych memów. Jej teksty pokazują charakter gwiazdy, czyli wybuchową mieszankę kulinarnej pasji, niepohamowanej energii i bezkompromisowości. Każda jej wypowiedź to esencja samej restauratorki.

magda gessler cytaty

Zapraszamy do świata Magdy Gessler, gdzie jedzenie staje się sztuką, a nieoczekiwane komentarze tworzą niepowtarzalny spektakl. Gwiazda kuchni, restauratorka, znana z programu „Kuchenne rewolucje”, nie tylko ocaliła od bankructwa wiele restauracji, ale swoją charyzmą zdobyła serca widzów. Cytaty Magdy Gessler weszły do języka i są używane w wielu codziennych sytuacjach. Czy ten efekt był zamierzony?

Magda Gessler – cytaty. Kulinarna filozofia na wesoło

Cytaty Magdy Gessler cytaty to perełki pełne życiowej mądrości, zacięcia i niezłomnej determinacji. Z jej ust płyną złote myśli, które wywołują uśmiech, zaskoczenie, a czasem kontrowersje. Kiedy Magda Gessler wyraża swoje zdanie, cały świat słucha. Gwiazda nigdy nie gryzie się w język i mówi to, co myśli. Widać to w jej wypowiedziach dla prasy, postach w mediach społecznościowych, ale także programach, takich jak „Kuchenne rewolucje”.

Właśnie z programu, który uczynił z niej gwiazdę, pochodzą najsłynniejsze cytaty Magdy Gessler. Oto kilka z nich:

  • „Dlaczego wy trujecie ludzi?”;
  • „Niedobre jest. Śmierdzi starym knurem!”;
  • „Śmierdzi kwasem, jakby się spociła kobieta pracująca albo Austriaczka piorąca bieliznę nad rzeką”;
  • „Kucharz tak robi pasztet, jakby głaskał żonę pod pierzyną”;
  • „Praktycznie żadne danie nie jest jadalne oprócz herbaty”;
  • „Brzmi to czarownie. Po prostu można się wyrzygać”;
  • „Może panu to smakuje, ale to jest paciaja”.

Gessler – portret ognistej damy kuchni

Magda Gessler to niekwestionowany fenomen polskiego show-biznesu. Zasłynęła z programów takich jak „Kuchenne rewolucje”, „Sexy kuchnia Magdy Gessler” czy „MasterChef”, ale jej osobowość przekroczyła granice telewizji. Gdziekolwiek się pojawi, wprowadza atmosferę pełną życia i energii.

Poznając Magdę Gessler, odkrywamy, że jest to kobieta o wielu twarzach. Energetyczna, odważna, zdecydowana, ale też pełna pasji i pozytywnej energii. Z jej kontrowersyjnych wypowiedzi bije prawdziwa miłość do gastronomii i chęć dzielenia się nią z innymi. Ta królowa smaku potrafi przekonać do siebie nawet najbardziej sceptycznych obserwatorów.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Jak przygotować Tortilla De Patatas? | Magda Gessler” via YouTube.com – Magda GesslerZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: