Magda Gessler – włosy. Ma prawdziwe loki czy to efekt pracy stylisty?

Aleksandra Nabierzyńska

Włosy Magdy Gessler to kolejny kontrowersyjny temat. Czy blond loki, które stały się jej znakiem rozpoznawczym, to naturalny efekt genów czy może dochodzą do głosu stylistyczne sztuczki? Sprawdzamy!

magda gessler włosy

Podczas oglądania „Kuchennych rewolucji” czy przeglądania Instagrama Magdy Gessler, trudno oderwać wzrok od jej charakterystycznej fryzury. Zawsze pełne objętości blond loki są znakiem rozpoznawczym samej restauratorki. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, czy to prawdziwe włosy Magdy Gessler, czy może efekt pracy doświadczonego fryzjera? Pozwólcie, że zabierzemy was w podróż po tajemniczym świecie restauratorki.

Magda Gessler – włosy. Naturalne loki czy doczepy?

Na temat włosów Magdy Gessler krąży wiele plotek. Niektórzy są przekonani, że jej blond loki to rezultat genetyki, a sama Gessler nie raz podkreślała, że jej bujna fryzura jest naturalna. Ale czy jest to absolutna prawda? Stylista, który miał okazję współpracować z gwiazdą, wyjawia, że włosy restauratorki nie są aż tak gęste i lśniące, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Ten sam specjalista zdradził również tabloidowi, że Magda Gessler ma znacznie mniej włosów, niż mogłoby się wydawać, patrząc na jej zdjęcia czy telewizyjne wystąpienia. A nawet zdradził więcej! Zaznaczył, że celebrytka nie wychodzi z domu bez doczepów. Czyżby więc genialne loki były tylko iluzją?

Magda Gessler – życie w blasku fleszy

Magda Gessler, najpopularniejsza polska restauratorka, zyskała ogromne uznanie i sympatię dzięki swojemu programowi „Kuchenne rewolucje”. Zaczynając swoją telewizyjną przygodę w 2010 roku, do dnia dzisiejszego przyciąga wielomilionowe tłumy przed ekrany.

Oprócz prowadzenia programu Gessler jest aktywna na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad 1,2 miliona osób. Tam też zdarza się, że gwiazda publikuje zdjęcia bez swoich charakterystycznych loków, pokazując swoje prawdziwe, naturalne włosy. Czyżby to była próba rozwiania plotek? Nietrudno jednak zauważyć, że jej prawdziwa fryzura nie jest tak bujna, jak ta na wielkie wyjścia.

Bez względu na to, czy blond loki to efekt doczepów, czy naturalna fryzura Gessler, trzeba przyznać jedno – wizualnie są one nieodłącznym elementem jej wizerunku i przyciągają nasze spojrzenia jak magnes. Jak więc widać, znana z bujnych włosów Magda Gessler potrafi zaskoczyć nas nie tylko swoimi kulinarnymi talentami.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Gessler x Gonciarz…rozmowa jakiej nie było!” via YouTube.com – Magda GesslerZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: