Czy Magda Gessler ma męża? Informacje o restauratorce 

Michał Wójtowicz

Czy Magda Gessler ma męża? Nad tą kwestią zastanawia się wielu jej fanów. Wiadomo, iż znana restauratorka ma na swoim koncie już dwa małżeństwa. Czy obecnie ma męża? Sprawdziliśmy to!

czy magda gessler ma męża

Magda Gessler to popularna polska restauratorka i właścicielka (bądź współwłaścicielka) kilkunastu restauracji w Polsce. To zdecydowanie niekwestionowany autorytet kulinarny. W tym roku Magda Gessler kończy już 70 lat, ale to wcale nie oznacza, że przestanie być aktywna w mediach społecznościowych. Jej fanów ostatnimi czasy interesuje szczególnie jedna kwestia: czy Magda Gessler ma męża? Koniecznie sprawdź odpowiedź w naszym krótkim artykule.

Czy Magda Gessler ma męża?

Media od dawna informują o tym, że Magda Gessler jest w związku z Waldemarem Kozerawskim, który jest chirurgiem plastycznym. Czy Magda Gessler ma męża? Magda Gessler z Waldemarem Kozerawskim jest związana od ponad 15 lat, a na początku 2023 roku restauratorka poinformowała, że wzięli ślub! Warto też wspomnieć, że na co dzień parę dzielą tysiące kilometrów (jej mąż na co dzień mieszka w Toronto, gdzie ma własną klinikę medycyny estetycznej), ale mimo to tworzy ona bardzo zgrany duet. 

Jak wyglądał ślub Magdy Gessler?

Ślub Magdy Gessler z Waldemarem Kozerawskim odbył się 25 czerwca 2022 roku w Krakowie. Jak poinformowała restauratorka, wszystko odbyło się w tajemnicy i o uroczystości wiedzieli tylko najbliżsi. Ciekawe jest również w to, w jaki sposób fani Magdy Gessler dowiedzieli się o ślubie. Otóż opublikowała ona w internecie zdjęcie z ukochanym. Wśród wielu komentarzy znalazł się taki, który mówił, że to nie mąż, a długoletni przyjaciel restauratorki. Na co Magda Gessler odpowiedziała w ten sposób: „Mąż, było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali… 25 czerwca… Obrączki i przysięga w dorożce”.

Dowiedziałeś się już, czy Magda Gessler ma męża. Już od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Waldemarem Kozerawskim. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć im dużo szczęścia i powodzenia na nowej drodze życia. 

Fot. Główne: Zrzut Ekranu z YouTube „Gessler x Gonciarz…rozmowa jakiej nie było!” (Magda Gessler)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: