Ile języków zna Magda Gessler? To prawdziwa poliglotka!

Michał Wójtowicz

Ile języków zna Magda Gessler? To pytanie zadaje większość fanów jednej z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. Stanowi ona nie tylko kulinarny fenomen, ale także światową osobistość, zaznajomioną z życiem w wielu krajach. Oto co warto wiedzieć!

ile języków zna magda gessler

W pogoni za smakiem, prowadząca kolejne programy kulinarne, zawsze uśmiechnięta i pełna pasji – taką Magdę Gessler znamy z ekranów telewizorów. Ale czy znacie jej inne oblicza? Czy wiecie, że za kulinarnym geniuszem skrywa się także talent językowy? Przygotujcie się na zaskoczenie! Wyjaśniamy, ile języków zna Magda Gessler.

Ile języków zna Magda Gessler? Odkrywamy sekret!

Ile języków zna Magda Gessler?  Jej umiejętności lingwistyczne są zaskakujące. Biegle mówi po hiszpańsku, niemiecku, włosku, a także porozumiewa się w języku angielskim i portugalskim. Takie bogactwo językowe to bez wątpienia atut w prowadzeniu międzynarodowych kulinarnych rewolucji. Pokazała to zresztą na wizji, gdy okazywało się, że ma pomóc osiedlonym w Polsce obcokrajowcom.

Magda Gessler: restauratorka, malarka i poliglotka!

Językowo utalentowana Magda Gessler to również właścicielka i współwłaścicielka wielu restauracji, artystka malarka oraz pisarka. Jej zdolności do nauki języków obcych mogą wynikać z historii jej życia. Przecież dzieciństwo spędziła w Sofii w Bułgarii oraz na Kubie, gdzie jej ojciec pracował jako korespondent.

Języki otworzyły przed nią drzwi do wielu doświadczeń i możliwości. Po ukończeniu liceum w Warszawie zamieszkała w Madrycie, gdzie studiowała malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda. 

Magda Gessler prywatnie i zawodowo

Magda Gessler to nie tylko restauratorka z pasją, ale też matka i żona. Restauratorka wiele lat mieszkała za granicą, co również wpłynęło na znajomość języków. Jej pierwszym mężem był Volkhart Müller, a po jego śmierci wyszła za Piotra Gesslera. Obecnie związana jest z lekarzem Waldemarem Kozerawskim, mieszkającym na co dzień w Toronto. 

Magda Gessler jest dowodem na to, że znajomość wielu języków to nie tylko umiejętność, ale styl życia i pasja.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Jak zabrać się za OKŁADNICZKI? | Magda Gessler” via YouTube.com – Magda GesslerZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: