Katarzyna Gaertner – pierwszy mąż i kolejny związek

Aleksandra Nabierzyńska

Katarzyna Gaertner – pierwszy mąż nie jest nam znany. Drugi, Kazimierz, był dla niej kimś bardzo ważnym. Aktorka wyznała w wywiadzie, że bez niego nie może pracować ani żyć. Poznaj bliżej ich historię.

katarzyna gaertner pierwszy mąż

Chcesz poznać życie prywatne osób takich jak Katarzyna Gaertner? Pierwszy mąż nie udzielał się medialnie, dlatego nie znamy go z imienia. Kolejny, to Kazimierz Mazur, popularny polski aktor. Ich relacja nie należała do najłatwiejszych, ale jak obydwoje przyznali, nie mogą bez siebie żyć.

Katarzyna Gaertner – kariera

Katarzyna Gaertner to polska pianistka, kompozytorka i aranżerka. Jest absolwentką Średniej Szkoły Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu. Znamy ją przede wszystkim za takich utworów jak „Tańczące Eurydyki”, „Małgośka”, „Wielka woda” oraz „Bądź gotowy dziś do drogi”. Współpracowała z wieloma znanymi muzykami.

Katarzyna Gaertner – pierwszy mąż. Czy związek przetrwał?

Czy możemy poznać życie prywatne osób takich jak Katarzyna Gaertner? Pierwszy mąż artystki nie jest nam znany z imienia. Wszystkie źródła w Internecie skupiają się na jej osiągnięciach artystycznych, a w ostatnich wywiadach Katarzyna opowiada o życiu ze swoim mężem Kazimierzem. Wiemy jedynie, że kiedy zaczęli się ze sobą spotykać, obydwoje byli już po przejściach. Jej pierwszy związek nie przetrwał próby czasu.

Katarzyna Gaertner – drugi mąż, który był dla niej całym życiem!

Drugim mężem Katarzyny był Kazimierz Mazur, który obecnie jest znany głównie z serialu „Noce i dnie”, „Plebania”, czy „Barwy szczęścia ” oraz z warszawskich teatrów. Poznali się w szkole teatralnej, był wtedy rok 1974. Początkowo Katarzyna nie zwracała na niego uwagi, bo był od niej młodszy. Trzy dekady później ich drogi znów się połączyły. Obydwoje byli już wtedy po rozwodzie. Kazimierz wcześniej był mężem Beaty Bogdańskiej-Mazur. Owocem ich małżeństwa był syn Kazimierz Mazur junior, który poszedł w ślady ojca i również zajął się aktorstwem. 

Kazimierz zamieszkał z Katarzyną w 2002 roku, a rok później się pobrali. Byli małżeństwem przez ponad dwadzieścia lat. Wspólnie żyli i wspólnie pracowali. Kazimierz reżyserował teledyski do piosenek żony. Nie ominęły ich tragedie. W 2012 roku w wyniku pożaru, który wybuchł w ich domu, stracili cały dobytek, jedyne co ocalało, to fortepian. Katastrofa odbiła się także na zdrowiu artystki, ale dzięki silnej woli i wsparciu bliskich osób szybko wróciła do pracy. Niestety w ostatnim czasie parę rozłączyła śmierć aktora. Jak wyznała Katarzyna, bez męża nie ma jej, nie ma pracy, nie ma życia. Uważa, że dopełniali się artystycznie.

Fot. główne: Zrzut ekranu z filmu „Benefis Katarzyny Gärtner cz1” (Youtube.com) – beskidnews.tvZobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: