Agnieszka Amaro – pierwszy mąż i obecny. Poznaj historię jej związków

Aleksandra Nabierzyńska

Agnieszka Amaro – pierwszy mąż businesswoman nie jest znany. Jednak drugi, Wojciech Modest Amaro, jest słynnym restauratorem. Dowiedz się więcej o związkach małżeńskich Agnieszki Amaro.

agnieszka amaro pierwszy mąż

Agnieszka Amaro – pierwszy mąż, z którym ma dwie córki, nie udzielał się medialnie, dlatego niewiele o nim wiemy. Z kim businesswoman jest obecnie? Poznaj jej historię miłosną.

Kim jest Agnieszka Amaro?

Agnieszka Amaro jest znaną w mediach polskich osobowością. Uznania i popularność zdobyła głównie dzięki swojej pasji do gotowania, ale też odwadze do eksperymentowania z nowymi smakami i kuchniami świata. Jest autorką książek kulinarnych, które zdobyły wiele nagród. Prowadziła także programy kulinarno-podróżnicze. Pracowała dla korporacji i ukończyła m.in. studia MBA. Miała także swoją agencję PR.

Agnieszka Amaro – pierwszy mąż

Wiele dobrze wykształconych, zdolnych kobiet, które odnoszą sukcesy, wcale nie szuka rozgłosu. Do takich osób na pewno należy Agnieszka Amaro. Pierwszy mąż businesswoman również nie udzielał się medialnie, a w publicznie dostępnych źródłach nie ma informacji na jego temat. Wiadomo jednak, że ma z nim dwie córki – Karolinę i Zuzię, a małżeństwo nie przetrwało próby czasu i Agnieszka Amaro wyszła drugi raz za mąż.

Agnieszka Amaro i Wojciech Modest Amaro

Obecnym mężem Agnieszki jest Wojciech Modest Amaro, znany restaurator i kucharz oraz pierwszy polski zdobywca gwiazdki Michelina. Poznała go w restauracji Jana Wejcherta w Pałacyku Sobańskich. Wojciech był zachwycony urodą Agnieszki i jest tak dotąd, o czym świadczą nawet jego posty na Instagramie. Agnieszka wysłała do kucharza wiadomość i przegadali ze sobą całą noc. Ponoć już w pierwszych wiadomościach pojawiła się wzmianka o wspólnym ślubie! Jak obydwoje przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para do dziś ma telefon, na którym zapisana jest ich pierwsza korespondencja. 

Pobrali się w 2012 roku, a w 2018 roku wzięli ślub kościelny. Rodzina i wiara występują u nich na pierwszym miejscu w życiu. 

Razem wychowują czwórkę dzieci – dwie córki z poprzedniego małżeństwa oraz dwóch synów, których doczekali się wspólnie – Nicolasa i Gabriela. Dbają o swoją prywatność, więc o ich życiu niewiele wiemy. Agnieszka jest managerką męża i można powiedzieć, że często to ona stoi za jego sukcesami.

Fot. główne: zrzut ekranu z filmu „Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro zdradzają, jak będą wyglądać u nich święta Bożego Narodzenia” via Youtube.com (Kozaczek)Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: