Barbara Kurdej-Szatan – pierwszy mąż

Aleksandra Nabierzyńska

Barbara Kurdej-Szatan – pierwszy mąż, z którym jest do dziś, jest dla niej kimś naprawdę wyjątkowym, jednak para nie ukrywa, że przeżyli trudne chwile i myśleli o rozstaniu. Co im pomogło?

barbara kurdej-szatan pierwszy mąż

Barbara Kurdej-Szatan – pierwszy mąż Rafał nie może bez niej żyć i na odwrót. Jednak para przeszła poważny kryzys w swoim związku. Dowiedz się, jak udało im się pokonać przeciwności i jaką mają receptę na udany związek.

Barbara Kurdej-Szatan – pierwsza miłość z lat szkolnych

Barbara Kurdej-Szatan to polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Jest znaną i lubianą postacią w polskim show-biznesie, w związku z tym wiele osób interesuje się jej życiem prywatnym. Z kim obecnie jest Barbara?

Jej pierwszy chłopak, z którym była na poważnie, był od niej starszy o dwa lata. Znali się ze szkoły. Zaczęli ze sobą chodzić, gdy Barbara miała 13 lat. Byli zgraną parą, a aktorka do dzisiaj dobrze go wspomina, zwłaszcza dobre wychowanie i opiekuńczość. Ten związek jednak nie przetrwał próby czasu i po 7 latach para się rozeszła.

Barbara Kurdej-Szatan – pierwszy mąż, z którym jest do dziś

Obecnego męża aktorka poznała w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Obydwoje otrzymali angaż w projekcie musicalu, ale ostatecznie Barbara Kurdej zrezygnowała z niego na rzecz udziału w innym przedstawieniu. Spotkali się ponownie po jakimś czasie, a po kilku miesiącach od randkowania Rafał poprosił Barbarę o rękę. Oświadczył jej się na stoku narciarskim. Połączyła ich pasja do aktorstwa i muzyki. Tak właśnie rozpoczęła się historia miłosna, w której główną rolę gra Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan. Pierwszy mąż aktorki docenił jej naturalność i spontaniczność. Pobrali się w 2011 roku i są ze sobą do dziś, choć nie oznacza to, że nie mieli problemów w małżeństwie. Aktorka otwarcie wyznała, że ich związek przechodził kryzys. Jednak jak wspomina, mimo kłopotów obydwoje chcieli o siebie zawalczyć. Przeciwności losu udało się pokonać i teraz są obydwoje bardzo szczęśliwi. Mimo trudnych momentów w związku obecnie uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Doczekali się dwójki dzieci, mają córkę Hannę i syna Henryka.

Fot. główne: Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: