Kamil Chludziński: Szybki wzlot od Matrix do Extazy

Michał Wójtowicz

Kamil Chludziński, król polskiej sceny disco polo i założyciel zespołu Extazy, to więcej niż tylko muzyk. Jesteś ciekawy, jak wygląda jego życie prywatne i jak doszedł do sławy? Zanurz się w naszym artykule i poznaj wszystkie pikantne szczegóły!

Niewiele osób może się pochwalić taką karierą w polskim świecie disco polo, jak Kamil Chludziński. Od lokalnych występów i amatorskich gigów do wielomilionowych wyświetleń na YouTube – to nieprzeciętna droga, którą przeszedł ten artysta. Ale czy zastanawialiście się kiedykolwiek, co stoi za tą zasłużoną sławą? Jak wygląda jego życie za kulisami?

O początkach i drodze do sławy

Zanim Kamil Chludziński stał się twarzą i głosem Extazy, zanim stał się fenomenem, był po prostu młodym chłopakiem z zapałem do muzyki. Zaczął od występów w zespole Stars, skąd odszedł w 2007 roku. Niebawem potem wraz z Damianem Staniszewskim założył zespół Matrix. Choć Matrix nie zyskał dużej popularności, Kamil nie poddał się i w 2009 roku zapoczątkował nowy rozdział z Extazy.

Kultowe hity

Extazy zadebiutował z singlem „Smakować będę cię”, który do tej pory zgromadził prawie 8 milionów wyświetleń na YouTube. Ale to późniejsze utwory, takie jak „Buzi to za mało” czy „Noc taka czarna”, sprawiły, że zespół zdobył ogólnopolską sławę. Nie można też zapomnieć o innych hitach, takich jak „Dziewczyna idealna” czy „Kocham Twoje oczy”.

Równie kontrowersyjny, co popularny

Nazwa „Extazy” może wywoływać różne skojarzenia, ale jak mówi sam Kamil, dla niego oznacza to radość, finezję i fantazję.

Kamil Chludziński: Król mediów społecznościowych

Kamil jest aktywny na różnych platformach społecznościowych, w tym na Instagramie i Facebooku. Jego konto na Instagramie zostało nawet zhakowane podczas pandemii, ale artysta nie poddaje się i stara się odbudować swoją obecność online.

Prywatnie

Czy wiecie, że Kamil jest żonaty i ma dwójkę dzieci? Choć stara się chronić swoje życie prywatne, to jednak wiadomo, że jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Ciekawostki o Kamilu

  • Urodzony 13 kwietnia, wiek pozostaje tajemnicą.
  • Choć wszyscy są ciekawi jego wzrostu, ta informacja nie jest publicznie znana.
  • Był didżejem i konferansjerem, zanim stał się znanym wokalistą.
  • Grupa Extazy była początkowo pod skrzydłami wytwórni Poparazzi, teraz jest z Green Star.

Więc jeśli zastanawialiście się, kim jest Kamil Chludziński, teraz już wiecie. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć „play” i dać się ponieść jego muzyce.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „EXTAZY – Piąta Nad Ranem ft. Kamil Kossakowski (Dj Bocianus Remix) Disco Polo 2022” via YouTube.com – EXTAZYofficialZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: