Gdzie mieszka Jenna Ortega? Śladem młodej gwiazdy Hollywood

Michał Wójtowicz

Zastanawiasz się, gdzie mieszka Jenna Ortega? Liczysz na przypadkowe spotkanie z celebrytką na ulicy? Tak zapracowaną aktorkę raczej trudno zastać w domu. Sprawdź, co wiadomo o jej życiu prywatnym poza kamerami!

gdzie mieszka jenna ortega

Jenna Ortega to młoda, a już doświadczona aktorka, która zdobyła serca widzów na całym świecie. Urodzona w 2002 roku, zaczęła swoją karierę aktorską już w wieku 10 lat, występując w popularnych serialach „Rob” i „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. Jej przełomowym projektem był serial Netflixa, w którym zagrała tytułową rolę Wednesday (Addams). Jest mnóstwo pobocznych kwestii, które intrygują fanów – w tym to, gdzie mieszka Jenna Ortega? Trudno powiedzieć. Sama zainteresowana tego jednoznacznie nie precyzuje, a media podają co najmniej 3 różne wersje. Mają jednak parę punktów wspólnych.

Gdzie mieszka Jenna Ortega – tropy i poszlaki

Choć Jenna Ortega jest niezwykle dyskretna jeśli chodzi o jej prywatne życie, udało się nam ustalić kilka szczegółów na temat jej domu. Media nie są zgodne co do jej miejsca zamieszkania, ale wszystkie wskazują na jeden obszar – Dolinę Coachella, malowniczą okolicę w Kalifornii w USA. To tutaj leżą miasta, które często są wskazywane jako miejsce zamieszkania Jenny:

  • Palm Desert;
  • La Quinta;
  • Coachella.

Serwis Velvetropes wskazuje na drugie z miast na liście, czyli miasto La Quinta. To tutaj ma znajdować się dom rodziny Ortegów, kupiony w 2004 roku za 447 000 dolarów (jego obecna wartość to około 814 tysięcy USD). W Dolinie Coachella, gdzie Jenna Ortega najprawdopodobniej mieszka, aktorka ma dostęp do urokliwych krajobrazów i niesamowitej kultury regionu. Region ten jest znany z organizacji festiwalu muzycznego, który przyciąga gwiazdy i fanów muzyki z całego świata.

Jenna Ortega poza kamerami – dom rodzinny

Jenna to nie tylko utalentowana aktorka, ale także młoda i zaangażowana w społeczne sprawy kobieta, która ceni sobie wiele wartości. W tym rodzinę. Mimo swojej burzliwej kariery zawsze znajduje czas na bycie z rodzeństwem i rodzicami. W jej domu, zlokalizowanym najprawdopodobniej w Dolinie Coachella, są miejsca dla wszystkich członków jej rodziny. Według Velvetropes dom Ortegów w La Quinta obejmuje dużą kuchnię, pokój rodzinny z kominkiem, pięć sypialni, trzy łazienki, garaż na dwa samochody i basen. Kto by się chciał wyprowadzać z takiego miejsca?

Być może rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Kto wie, czy najbliższe prawdy nie będzie stwierdzenie, że Jenna Ortega mieszka na planach filmowych i reklamowych – wszędzie tam, gdzie jej obecność jest wymagana przez wzgląd na obowiązki artystyczne czy sponsorskie. Serial „Wednesday” powstawał w Rumunii. W mediach społecznościowych widać, że aktorka często pojawia się w Nowym Jorku. Ot, uroki życia na walizkach.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Best Speeches from the KCAs 🏆 ft. Jenna Ortega, MrBeast, + More! | Kids’ Choice Awards 2023” via YouTube.com – NickRewindZobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: