Jenna Ortega – waga, masa ciała. Ile waży aktorka?

Michał Wójtowicz

Informacje na temat wagi Jenny Ortegi (czy jakiejkolwiek innej gwiazdy) szybko się dezaktualizują. Wiek, choroby, kwestia diety i aktywności fizycznej, a przede wszystkim wymagania do różnych ról – dużo zmiennych wpływa na masę ciała. Zobacz, co pisały media w tym kontekście!

jenna ortega w pokoju

Jenna Ortega, urodzona w 2002 roku, to niekwestionowany talent młodego pokolenia. Amerykańska aktorka zasłynęła dzięki swoim występom w takich produkcjach jak „Wednesday” Netflixa, „Ty”, „Jane the Virgin” i wielu innych. Swoją karierę rozpoczęła w 2012 r., a mimo młodego wieku może poszczycić się już licznymi nagrodami i nominacjami. Wśród fanów często pojawiają się pytania o to, jak o swoją formę i figurę dba Jenna Ortega. Waga podlega wahaniom, ale niektóre media plotkarskie podejmują się dokładnej oceny. Jakie są ich wyliczenia? Jak aktorka utrzymuje świetną sylwetkę? Czytaj dalej!

Ile waży Jenna Ortega? Masa ciała w kilogramach

Nasza bohaterka to przykład osoby, która potrafi zachować równowagę między swoją karierą aktorską a dbałością o własne zdrowie i sylwetkę. Masa ciała aktorek jest zmiennym parametrem i często uzależnionym od wymogów poszczególnych ról. Gwiazda „Wednesday” jak dotąd wcielała się w szczupłe postacie. Śladów tłuszczu nie widać, masy mięśniowej również nie rozbudowywała. Jak podają różne media, waga Jenny Ortegi wynosi od 45 do ok. 48 kilogramów. To wartości po zaokrągleniu, zgodne z najnowszymi informacjami z lipca 2023 roku.

Jenna Ortega – waga w funtach

Naturalnie w USA posługują się inną miarą masy ciała – funtami. Według standardów amerykańskich Jenna Ortega waży 101-105 lbs. Ale masz już świadomość, że do podanych wartości nie należy przykładać zbyt dużej wagi. Dla aktorki ważne jest, aby nie dopuścić do sytuacji, w której zmiana masy ciała mogłaby wpłynąć na jej zdrowie. Właśnie dlatego Jenna Ortega, choć szczupła i aktywna, nie jest zwolenniczką ekstremalnych diet i zbyt intensywnych treningów. Zamiast tego stawia na zrównoważoną dietę i regularną, umiarkowaną aktywność fizyczną. A przynajmniej tak było do tej pory.

Jak gwiazda utrzymuje swoją formę?

Jenna Ortega nie podaje wielu szczegółów na temat swojej diety czy programu ćwiczeń. Jest jeszcze w takim wieku, gdy utrzymanie świetnej sylwetki jest zdecydowanie prostsze. Póki co, mimo młodego wieku, nasza bohaterka potrafi znaleźć równowagę między wymaganiami zawodowymi a dbałością o swoje zdrowie.

Jenna Ortega nie tylko jest aktywna fizycznie, ale również angażuje się w różne inicjatywy społeczne i charytatywne. Jest ambasadorką marki Adidas, co potwierdza jej aktywny styl życia – na instagramowym profilu niedawno zapowiedziała nowy, wspólny projekt z producentem odzieży i sprzętu sportowego. Właśnie taka kombinacja zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i odpowiedniej diety pozwala jej utrzymać swoją formę.

Fot. główna: ATTN: via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: