Jenna Ortega – rodzeństwo. Co wiadomo o najbliższych aktorki?

Aleksandra Nabierzyńska

Rodzeństwo Jenny Ortegi to 5 osób. Ile braci i sióstr ma popularna aktorka? Jakie mają imiona? Kto jest w tym gronie najstarszy i najmłodszy? Przeczytaj cały artykuł, a poznasz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z najbliższą rodziną gwiazdy!

jenna ortega rodzeństwo

Kiedy zdobywasz ogromną sławę, ludzie zaczynają interesować się twoim życiem prywatnym i najbliższymi osobami. Dokładnie tego doświadcza teraz odtwórczyni głównej roli w dostępnym na Netfliksie serialu „Wednesday”, czyli Jenna Ortega. Rodzeństwo raczej nie miało z nią łatwo. Tak przekonująco wcieliła się rolę okrutnej, zimnej i wyrachowanej socjopatki, że musiało być w tym coś więcej, niż tylko talent aktorski… To oczywiście tylko żart. Skupmy się na faktach z życia licznej rodziny.

Jenna Ortega – rodzeństwo. 3 braci i 2 siostry

Jenna Ortega to czwarte z sześciorga dzieci w rodzinie. Starsi od niej są Isaac (rocznik 1998), Mariah (1999) i Mia (2000), zaś młodsi – bliźniaki Aaliyah i Markus (2004). Ojciec Edward i mama Natalie mogą być dumni ze swojej licznej rodziny. Po rodzicach dzieciaki odziedziczyły amerykańsko-meksykańsko-portorykańskie korzenie i zapewne wiele cech charakteru.

A czy zdolność aktorskie to coś, co leży w genach? A może umiejętności Jenny Ortegi rozwijały się dzięki interakcjom z rodzeństwem? Rozważania na pograniczu genetyki i sztuki lepiej zostawić specjalistom. Bycie częścią tak dużej rodziny z pewnością miało wpływ na wyobraźnię. Sama Jenna stwierdziła, że bycie środkowym dzieckiem z szóstki rodzeństwa było niezłym przygotowaniem do roli Harley Diaz w serialu „Rodzinka od środka”. Przy tylu osobach w jednym domu na pewno nie brakowało sytuacji i emocji, które po latach można było wykorzystać w pracy aktorskiej.

Rodzeństwo Jenny Ortegi. W cieniu czy blasku sławy sławnej siostry?

Bycie członkiem rodziny znanej osoby zawsze rodzi pewne wyzwania. Kiedy (nie)lubianą siostrą jest taka gwiazda, jak Jenna Ortega, może być trudno znaleźć własną drogę. Jednak bracia i siostry aktorki podążają swoją drogą. Nie próbują podczepiać się pod sukces Jenny, a ona sama szanuje ich prywatność. W swoich mediach społecznościowych skupia się na projektach aktorskich czy własnych opiniach, nie próbuje ocieplać czy kreować wizerunku za pomocą rodzeństwa.

Fot. główna: Chris Roth via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: