Elwira Mejk – wiek, rodzina, życie prywatne i kariera

Michał Wójtowicz

Elwira Mejk - wiek to jedna z najciekawszych postaci w świecie disco polo. Co jeszcze chcesz wiedzieć o tej niezwykłej artystce? Zabieramy was na podróż przez życie i karierę Elwiry Mejk, od początków w szkolnym teatrze, przez rozkwit w branży disco polo, po jej życie prywatne!

Nie możesz jej nie znać! Elwira Mejk, czyli tak naprawdę Elwira Smilgin-Brodzik, to prawdziwy fenomen na polskiej scenie disco polo. W tej branży rządzi i dzieli od lat, ale jak zaczynała? Jak wygląda jej życie prywatne i ile lat ma Elwira Mejk? Zanurzmy się w jej fascynującą historię!

Pierwsze kroki na scenie – od szkoły do zespołu MEJK

Elwira uwielbiała muzykę od dziecka. Już w szkole podstawowej błyszczała talentem, a w średniej dołączyła do teatru. Studiowała choreografię tańca ludowego, ale to disco polo stało się jej prawdziwą pasją. W 1999 roku zespół MEJK, którego była założycielką, zadebiutował na scenach polskiej muzyki tanecznej. I od tamtej pory nie ma dla niej przeszkód.

Wiek Elwiry Mejk – zagadka w sieci

Ile lat ma Elwira Mejk? Choć gwiazda strzeże tej informacji, najprawdopodobniej jest tuż po pięćdziesiątce. Ale nie zdradza, i wiecie co? Niech tak zostanie, bo wygląda na to, że wiek w jej przypadku jest tylko liczbą!

Wysoka i zgrabna – Elwira Mejk, kobieta z klasą

Wiek to jedno, ale jej figura i wzrost też są tematem dyskusji. Nie znamy dokładnych wymiarów, ale na podstawie zdjęć i teledysków można powiedzieć: ta kobieta wie jak zadbać o formę!

Małżeństwo i życie prywatne – kto stoi za Elwirą?

Elwira jest żoną Mariusza Brodzika od 2009 roku, i mają dwóch synów: Szymona i Filipa. Zdaje się, że życie prywatne tej gwiazdy to harmonia i miłość.

Hit za hitem – lista przebojów

Nie można zapomnieć o jej hitach! „Tańczę z nim do rana,” „Dotknij mnie,” „Na parterze” i wiele innych. Jej muzyka to połączenie niewymuszonej radości i żarliwej namiętności, która nie zna granic.

Aktywna na social media – Elwira Mejk i jej Instagram

Jeżeli chcesz podziwiać jej styl życia na bieżąco, wystarczy ją śledzić na Instagramie pod nickiem @elwiramejk. Kobieta nie boi się pokazywać i chwalić swoim fanom zarówno stylizacjami, jak i chwilami z życia prywatnego.

Ciekawostki o Elwirze – więcej niż tylko piosenkarka

Ale Elwira to nie tylko muzyka. Jest także prezenterką, producentką telewizyjną i konferansjerką. Prowadziła nawet swoje programy na Polo TV. Co więcej, zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Wokalistka Roku i Najseksowniejsza wokalistka Disco Polo!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Elwira Mejk – Tańczę z nim do rana (live)” via YouTube.com – Elwira MejkZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: